You cannot copy content of this page

Reportaż Chrztu BRUNA,

Warszawa

Chrzest dziecka to najczęstsza uroczystość rodzinna jaką mam przyjemność fotografować. Zazwyczaj zaczynamy zdjęcia w Waszym domu podczas przygotowań. To czas na reportaż, swobodę i bardzo naturalne fotografie. 

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Czasem macie wątpliwości, czy w domu podczas przygotowań nie będzie za dużego rozgardiaszu. Pamiętajcie, że jestem od tego by zapanować fotograficznie nad chaosem i uwiecznić tylko to co najlepsze. Zawsze namawiam do spotkania się przed ceremonią, ponieważ mam szansę poznać bliżej malucha, co wpływa korzystnie na nasze późniejsze relacje i bardziej owocny kontakt wzrokowy w kościele. A to także czas na wyjątkowe, naturalne zdjęcia rodzinne.

Podczas ceremonii w kościele fotografuję Was w określonych momentach mszy, tak jak wymagają tego zasady fotografowania w miejscach sakralnych. To czas na reporterskie ujęcia, ale zawsze jestem na tyle blisko, by wyłapać to co istotne. Sami zobaczcie, co robił mały Bruno w kościele podczas Chrztu:) Razem zwiedzaliśmy różne zakamarki:)

Bardzo często chcielibyście bym towarzyszyła Wam także na przyjęciu. Mam taką zasadę, że przyjeżdżam do Was po obiedzie. Pozwala to uniknąć zdjęć podczas jedzenia, a także nie nakłada się na pośpiech, głód i inne przyziemne rzeczy. Jestem do momentu tortu i oprócz reporterskich kadrów, to także czas na ujęcia rodzinne.

Kościół: http://parafiaopatrznoscibozej.pl/
Restauracja: http://www.kuzniakulturalna.pl/

    

Copyright 2019 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.