fbpx

Jesienna sesja rodzinna, Warszawa

Jesień ma swój niepowtarzalny urok! Może Was to zdziwi, ale to moja ulubiona pora roku do fotografowania. Zobaczcie jak wyglądała jesienna sesja rodzinna małej Marceliny, a poniżej przeczytacie, dlaczego tak bardzo lubię wykonywać sesje jesienią.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesje jesienią mają dla mnie wiele walorów. Niejednokrotnie wahacie się, czy to dobry czas do zdjęć rodzinnych, nie przekonują Was okrycia wierzchnie i obawiacie się, że pogoda nie będzie sprzyjająca. W związku z tym postanowiłam przekonać Was odrobinę do mojego punktu widzenia, aby Wasza sesja rodzinna odbyła się właśnie jesienią 🙂

Kolorystyka plenerów jesiennych to moja ukochana paleta barw! Zgaszone, ciepłe i stonowane kolory z pewnością stworzą ciepły klimat dla naturalnych zdjęć. Jesień jest wyjątkowa także ze względu na słońce, które nie świeci już tak długo w zenicie, co oznacza, że możemy dłużej cieszyć się miękkim, przyjemnym światłem, które lubię najbardziej. W związku z tym na plenery nie musimy umawiać się już późnym popołudniem, a możemy dużo wcześniej, bo światło nie będzie już tak jaskrawe jak latem. 

Zdecydowanym atutem jest jesienna stylistyka, która ma w sobie wszystko to, co uwielbiam! Płaszcze, swetry, kwieciste sukienki, kraciaste koszule, kapelusze, buty za kostkę! I te bajeczne kolory ziemi! Dosłownie same plusy 🙂 Dlatego nie bójcie się tego, że może być chłodniej,
bo ubrania jesienne są niezwykle fotogeniczne! Pamiętaj o tym, że jeśli pojawią się dylematy w kwestii wybrania ubrania na sesję, służę zawsze radą i pomocą. Śmiało wyślij do mnie zdjęcie swoich propozycji, a na pewno doradzę by Wasz strój był spójny dla całej rodziny, zgrał się z porą roku oraz nie odwracał uwagi od tego co najważniejsze – czyli Was i Waszych emocji. 

Twoja jesienna sesja rodzinna może być, więc nie tylko świetną zabawą wśród spadających liści, ale także malowniczym i pełnym klimatu obrazkiem. Zachęcam Ciebie gorąco do zdjęć w październiku, a nawet listopadzie! W innych fotoopowieściach odnajdziesz potwierdzenie na to, że nie warto obawiać się chłodniejszych plenerów. 

Instagram

    

Copyright 2019 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.