fbpx

Jesienna sesja ciążowa
Warszawa

Jesień to idealny czas na zdjęcia. Kolory natury bardzo sprzyjają wówczas plenerom i wspaniale malują tło dla fotografii. W dniu tej sesji pogoda początkowo wydawała się niesprzyjająca, jednak finalnie idealnie wpasowała się w klimat zdjęć. Zobaczcie sami, jak udała się sesja ciążowa Pauliny i Michała.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Fotografowanie przyszłych rodziców jest dla mnie bardzo ważne i zawsze budzi ogrom pięknych emocji, ponieważ przypomina mi moje własne doświadczenia. Bardzo mi zależy by uchwycić ten wyjątkowy czas na sesji w subtelny, emocjonalny i naturalny sposób.

Każda wykonana przeze mnie sesja ciążowa odbywa się w sielskim plenerze albo w zaciszu Waszego domu. Wybór miejsca zależy przede wszystkim od tego, gdzie czujecie się lepiej i które zdjęcia podobają Wam się bardziej. Powyższe fotografie niech będą przykładem tego, że pogoda nie ma większego znaczenia- byle tylko nie lało:) W innym przypadku śmiało korzystajcie z piękna natury, dlatego, że każdej porze roku jest piękna i ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Pamiętajcie także o tym, że ważnym aspektem udanej fotografii jest także dobór odpowiedniej garderoby. Jeśli pojawią się Wam dylematy w tej kwestii to pamiętajcie, że jestem do Waszej dyspozycji. Przykład stylizacji Pauliny świetnie oddaje klimat pory roku. To bardzo ważne by kolorystyka i rodzaj ubrań pasował do obecnej aury. W sekcji FAQ znajdziecie podpowiedzi, jak ubrać się na sesję : http://marikawronska.pl/home/

Instagram

    

Copyright 2019 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.