You cannot copy content of this page

Sesja noworodkowa Antka, Warszawa

Są momenty w życiu, gdy czuję, że jestem na właściwej drodze. Tak jest, gdy fotografuję dzieci i rodziny, ale zwłaszcza gdy jestem w Waszych domach na sesji tuż po narodzinach dziecka. To czas wyjątkowy. To doświadczanie ogromu miłości, rodząca się więź z maleństwem, to nauka bycia rodzicem. Sesje noworodkowe mają dla mnie znaczenie szczególne!

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Gdy kilka lat temu po raz pierwszy zostałam mamą spotkałam się na swojej drodze macierzyństwa z wieloma trudnościami. Ze względu na swoje doświadczenia z kolkami, płaczem i niespokojnymi nocami staję się sporą podporą i ramieniem dla moich Klientów na sesjach noworodkowych, którzy borykają się z tymi samymi problemami.

Na sesji, którą widzicie, było sporo płaczu. Antek najlepiej czuł się w bliskości z rodzicami i mimo trudności udało się nam stworzyć wiele emocjonalnych i pamiątkowych fotografii. Jako mama płaczącego noworodkowa wiem jak trudno czasem o uśmiech czy zrelaksowanie, ale wiem co może pocieszyć osoby w takiej sytuacji.

 Dziś z perspektywy czasu widzę, że zdjęcia naturalne mają największą moc i siłę przekazu. Wspaniale jest powrócić do prawdziwych momentów, nawet jeśli wiązały się z trudnymi chwilami. Fotografia to wspomnienia i informacje o nas samych. Moją misją jest pokazać rodziny, mimo trudów, w najpiękniejszym kadrze. Tak aby zatrzymać blask, światło i miłość.

Na sesję noworodkową najlepiej umówić się w pierwszych tygodniach życia dziecka. Jeśli obawiasz się umówić się na konkretną datę, to podaj proszę przewidywaną datę porodu a ja w kalendarzu zabukuję 2 daty (np tydzień i 2,5 tyg po planowanym terminie),tak abyś mogła elastycznie zdecydować po narodzinach, który termin jest dla Was bardziej dogodny. 

Zajrzyj do mojej ofery, aby dowiedzieć się więcej: http://marikawronska.pl/oferta/sesja-noworodkowa/ 

    

Copyright 2020 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.