fbpx

REGULAMIN

Każdy Klient przed sesją otrzymuje link do tego regulaminu.

Decyzja o skorzystaniu z  usług fotografa jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego, co ten regulamin zawiera.

1. Rezerwacja terminu sesji wiąże się z wpłatą  bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł, płatnego na konto Wykonawcy w mbank 48 1140 2004 0000 3302 3355 4982

2. W przypadku deszczowej pogody lub choroby istnieje możliwość przełożenia sesji na najbliższy dogodny termin.

3. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych u Fotografa (nagła choroba, wypadek lub inne zdarzenie uniemożliwiające wykonanie sesji w ustalonym wcześniej terminie), dopuszcza się możliwość zmiany terminu wykonania usługi na inny, możliwie najszybszy termin lub zastępstwo innego fotografa w przypadku reportażów z uroczystości. Klient oświadcza że nie będzie przedstawiał z tego powodu żadnych roszczeń prawnych oraz finansowych. 

4. Fotograf nie udostępnia surowych plików RAW, plików nie poddanych postprodukcji oraz ujęć poza pakietem. Pozostałe ujęcia można dokupić w cenie 40 zł za sztukę.

5. W przeciągu 3 dni od wykonania sesji fotograf prześle zdjęcia miniaturki, przed edycja, do wyboru. Klient dokonuje wyboru zdjęć w przeciągu 14 dni od momentu wysłania galerii on-line. W przypadku dłuższego wyboru czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wydłuży się do 8 tygodni.

6. Płatność za wybrane ujęcia następuje zaraz po ich wyborze na konto, takie samo jak zadatek, czyli 48 1140 2004 0000 3302 3355 4982

7. . Wybrane przez Klienta fotografie zostaną poddane autorskiej edycji graficznej oraz dostarczone Klientowi w formie elektronicznej w terminie maksymalnie 3 tygodni od dnia złożenia i opłacenia zamówienia. W sezonie letnim czas oczekiwania może wydłużyć się do 5 tygodni. O odbiorze zdjęć Zamawiający zostanie poinformowany mailowo.

8. Możliwa jest usługa EKSPRESS, wówczas Klient otrzymuje fotografie obrobione w przeciągu max 2 dni od wyboru i wiąże się to z dopłatą 500zł

9. Klient oświadcza, iż zapoznał się z portfolio Fotografa i akceptuje jego percepcje kompozycji obrazu, styl postprodukcji, jak i ogólną estetykę wykonywanej fotografii. Klient nie będzie ingerował w obróbkę otrzymanych zdjęć.

10. Zgoda na publikację zdjęć jest dobrowolna i zawsze ustalana jest indywidualnie. To bardzo cenne dla fotografa moc dzielić się z innymi swoją pracą. Zgoda na publikację dotyczy stron firmowych: www.marikawronska.pl, fanpage’a www.facebook.com/marikawronskafotografia oraz Instagrama www.instagram.com/marikawronska

11. Prawa autorskie do zdjęcia są zawsze Fotografa – o tym stanowią przepisy prawne. Zakupienie fotografii nie jest równoznaczne z własnością w rozumieniu PRAWA AUTORSKIEGO zatem nie można fotografii wysyłać np. na konkursy bez zgody fotografa.

Instagram

    

Copyright 2019 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.