You cannot copy content of this page

Sesja rodzinna lifestyle, Warszawa

Tę cudowną mamę z dwójką rozbrykanych synków miałam przyjemność fotografować podczas mojej drugiej edycji warsztatów z domowej fotografii rodzinnej. Tak właśnie wygląda sesja rodzinna lifestyle, która w moim wykonaniu przebiega spontanicznie i zawsze w rytmie dzieci.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

           Każda rodzina jest inna, dlatego to co wydarzy się na sesji nigdy nie jest planowane. To główna zasada tego jak wygląda sesja rodzinna lifestyle. Każdy ma przestrzeń dla naturalności i swobody. W towarzystwie Jaśka i Julka nie było czasu na postój, płacz czy nudę. Energia, mnóstwo pomysłów i wśród nich ja, biegająca z aparatem i łapiąca ten wulkan emocji w kadrze. 

 Staram się być głównie cichym obserwatorem i zatrzymać na zdjęciu to, co spontaniczne, ulotne i często dla Was niedostrzegalne. Wasz uśmiech, gdy przejrzycie się na moich zdjęciach jest najlepszą nagrodą!  Jestem pewna, że dla każdej mamy takie zdjęcia to przepiękna pamiątka na całe życie, dlatego tak mocno staram się zatrzymać emocjonalne zdjęcia w kadrze. Jeśli chcesz poznać tajniki mojej pracy, zobaczyć jak wygląda moja sesja rodzinna lifestyle i nauczyć się wykonywać naturalne fotografie rodzinne, zajrzyj tutaj by dowiedzieć się więcej o moich warsztatach:

    

Copyright 2019 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.