fbpx

Online

Konsultacja Fotograficzna

 Gdy stoisz w miejscu i trudno pójść Ci naprzód z firmą fotograficzną. Gdy brakuje Ci dobrego doradcy, intuicji, pewności czy doświadczenia, aby podjąć ważne decyzje. Masz pytania odnośnie przebiegu sesji, sprzętu lub promocji. Albo chcesz się po prostu przełamać!

Wychodzę Ci naprzeciw z godzinnymi konsultacjami online z tematyki prowadzenia firmy fotograficznej i fotografii rodzinnej w plenerze i lifestyle. Pomogę Ci rozwiązać problem, podpowiem lub opowiem o moim doświadczeniu. Wypijemy wspólnie kawę, znajdziemy rozwiązanie, byś ruszyła z nową energią do działania! 

Czym jest fotograficzna konsultacja online?

To czas dla Ciebie i Twoich dylematów. W tym czasie koncentruję się tylko na Tobie. Kopalnia wiedzy
i lata mojego doświadczenia są w tym czasie tylko dla Ciebie. Dlatego podczas rozmowy możesz zadać nurtujące Cię pytania – i to bez wychodzenia z domu.

Przegadamy Twój fotograficzny problem, możemy omówić i stworzyć lepszy cennik, przeanalizować Twoją markę, portfolio i zastanowić jakie kroki podjąć, by odnieść sukces.

Informacje

 KOSZT: 1h – 550 zł, 2h – 900 zł (podczas konsultacji 2-godzinnej wykonuję audyt strony www)

Konsultacje na Skype. Płatność przy rezerwacji terminu

ZAPISY: info@marikawronska.pl

Opowiedz co Cię trapi najbardziej, a jeśli chcesz dokonać szczegółowej analizy strony www wybierz 2h konsultację.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim - jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2022 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.