fbpx

Warsztaty

Indywidualne

Stoisz w martwym punkcie? Nie wiesz co zrobić, aby Twoja firma fotograficzna nabrała pięknych kolorów i tempa? Brakuje Ci motywacji do pracy, a wszystko co robisz w social media nie działa? A może szukasz swojego stylu, chcesz poznać moje tajniki pracy na sesji lub czujesz, że potrzebujesz wsparcia przy edycji zdjęć?

Znam doskonale te dylematy, bo sama przez nie przeszłam. Odnalazłam sposoby, jak radzić sobie z nimi i czerpać jeszcze większą radość z bycia fotografem. Sześć lat prowadzenia firmy to pełen wachlarz doświadczeń, którym podzielę się z Tobą byś i Ty odnalazła swoją najlepszą drogę.

Dlatego zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty, dopasowane do Twoich potrzeb. Pochylimy się nad Twoimi problemami i dokładnie tym, co jest Tobie potrzebne na etapie, w którym jesteś. Warsztaty odmienią Twoje spojrzenie na wiele kwestii – pracy fotografa, prowadzenia firmy i własnych predyspozycji. Jestem pewna, że poczujesz znowu wiatr w żaglach! Od tego właśnie jestem.

Czego dowiesz się na warsztatach?

To już zależy od Ciebie! To Ty zdecydujesz jakie tematy są dla Ciebie najważniejsze do omówienia (np. przygotowanie ofert, cennik, praca z klientem, media społecznościowe, marka osobista) i zdecydujesz, czy w czasie warsztatów wykonamy sesję zdjęciową (lifestyle/plener, sesja rodzinna/ciążowa). Poznasz moje sposoby prowadzenia firmy fotograficznej od A do Z. Zobaczysz jak pracuję podczas sesji zdjęciowej, aby zatrzymać to co piękne i naturalne. Mentoring jest w cenie, bo bez tego nie wyobrażam sobie naszej wspólnej pracy! 

Bonus

Podczas warsztatów, jeśli tylko zechcesz wykonam dla Ciebie zdjęcie – Twój własny portret, na piękny start! Wiem, że tego może Ci właśnie brakować.

 

Dodatkowo otrzymasz wyjątkowy notes na zapiski zaprojektowany specjalnie dla moich kursantów.

Opinie

Jaki jest koszt warsztatów?

KOSZT: 2500 zł (zadatek 500 zł, pozostała część płatna 7 dni przed warsztatami)

Plan warsztatów ustalimy wcześniej, mailowo lub poprzez skype, aby ten dzień należał do Ciebie, Twoich dylematów i tego nad czym konkretnie chcesz popracować.

TERMINY WARSZTATÓW:  20 maja 2021

Jeżeli nie pasuje Ci żaden z powyższych terminów, napisz mi wiadomość, coś wymyślimy:)

You cannot copy content of this page

    

Copyright 2020 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.