fbpx
sesja-na-plaży

Warsztaty

 To mój ulubiony kawałek świata fotograficznego! 
 Łapanie miękkiego, złotego światła i piękna natury to jedno. Ale przede wszystkim nauczę Cię wydobyć i zatrzymać w kadrze emocje – ulotne i prawdziwe. W kameralnej grupie i przyjaznej atmosferze tak jak zapewne pracuje Ci się najlepiej.

Ukazanie piękna każdego człowieka
to moja misja! Podczas warsztatów zobaczysz, jak pracuję na sesji w plenerze (odbędą się dwie sesje pod moim okiem), jak nawiązuję kontakt oraz buduję trwałą relację z klientami. Nie zabraknie miejsca, by opowiedzieć o trudnych momentach i sposobach na ich zaradzenie. Pokażę Ci jak łapać emocje, światło i szukać pięknych miejsc (w mieście:) Dowiesz się także jak zbudować markę osobistą, jak stworzyć wiarygodne portfolio i taką stronę www, obok której Twój najlepszy Klient nie przejdzie obojętnie.

sesja-ciążowa-boho-plener

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

chcesz robić naturalne, pełne emocji fotografie w plenerze, a zarazem łapać miękkie i lekkie świato

nie lubisz lub obawiasz się plenerów, chcesz oswoić ten temat, aby z sukcesem tworzyć piękne rodzinne ujęcia

brakuje Ci doświadczenia, a pomysły na rodzinne kadry kończą Ci się podczas sesji

chcesz zobaczyć jak pracuję na sesji
w plenerze oraz poznać moje tajniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami

potrzebujesz lepiej zrozumieć światło i nauczyć się działać spontanicznie podczas zmieniających się warunków

szukasz inspiracji dla swojej fotografii oraz motywacji do dalszej pracy

Po warsztatach nauczysz się …

Nauczysz się chwytać miękkie światło wraz z ulotnymi rodzinnymi momentami, by stworzyć z nich własną wyjątkową fotografię! Zainspirujesz się i zmotywujesz do działania! Otrzymasz wspierającą informację zwrotną o wykonanych fotografiach. Dołączysz do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, z którą cyklicznie umawiam się na spotkania na żywo! I co najważniejsze – możesz zawsze liczyć na poradę ode mnie na każdy temat! Jestem dla Ciebie !

warsztaty-fotograficzne-warszawa

Informacje

KOSZT:

2500 zł – warsztaty jednodniowe
3000 zł – warsztaty dwudniowe

(rezerwacja miejsca zadatek 700zł, pozostała część płatna do 7 dni przed warsztatami)

LICZEBNOŚĆ GRUPY: 5 osób
1 dzień : 10:00-19:30
2 dzień : 10-15:00

Cena obejmuje cały dzień warsztatów, kawę, przekąski, obiad, wsparcie na zamkniętej grupie na Facebooku.

Otrzymasz również w prezencie mój autorski notes z zapiskami dla fotografów oraz KURS ONLINE “Sesja rodzinna od kuchni” wart 997 zł.

Podczas warsztatów zapewniam transport na sesję. Zdjęcia wykonane podczas sesji możesz później wykorzystać do budowania portfolio. Po warsztatach możesz liczyć na moje wsparcie i poradę, niezależnie jak dawno jesteś po warsztatach 🙂

TERMINY WARSZTATÓW JEDNODNIOWYCH W WARSZAWIE:

27.04.2022 – 3 MIEJSCA
6.05.2022 – 3 MIEJCA
22.07.2022 – 5 MIEJSC

TERMINY WARSZTATÓW 2-DNIOWYCH W WARSZAWIE:
11-12.07.2022 – 2 MIEJSCA

Warsztaty przewidziane są dla fotografów i zaawansowanych amatorów (wymagana umiejętność obsługi własnego aparatu 😉

 

PROGRAM WARSZTATÓW
2-dniowych

Dzień 1

10:00 – 13:00 – Czym jest dla mnie fotografia rodzinna, sesja w plenerze od A do Z, sprzęt, moje światło na zdjęciach, dobór garderoby, trudne sytuacje, relacja z Klientem
13:00 – 14:00 – Czas dla Was, na Wasze pytania, trudności, dylematy
14:30 – przerwa obiadowa
16:00-19:00 – sesja rodzinna i sesja ciążowa w plenerze

Dzień 2

10:00 -11:00 – omówienie wczorajszych sesji, omówienie Waszych trudności, informacja zwrotna o pracy w plenerze i wykonanych zdjęciach
11:00 – 13:00 – Jak stworzyć atrakcyjną ofertę i cennik? Twoja www i media społecznościowe , elementy edycji w programach graficznych marketing w firmie, metody wyróżnienia się, skuteczna obecność w mediach społecznościowych. 
13:00 – 15:00 – Narzędzia jakich używam podczas edycji zdjęć, praca własna nad materiałem z minionej sesji, praca przy komputerach (zabierz swój laptop), szukanie własnego stylu, zabawa kolorami.

PROGRAM WARSZTATÓW JEST ELASTYCZNY I ZAWSZE JEST DOPASOWYWANY DO POTRZEB GRUPY.

Jaki jest program warsztatów dwudniowych?

DZIEŃ 1

10:00 – 14:00 – Czym jest dla mnie fotografia rodzinna, sesja w plenerze od A do Z, sprzęt, moje światło na zdjęciach, dobór garderoby, trudne sytuacje, budowanie relacji
z Klientem

14:00 – 15:00 – Czas dla Was, na Wasze pytania, trudności, dylematy

15:00 – przerwa obiadowa

16:30-19:30 – sesja rodzinna i sesja ciążowa w plenerze

Dzień 2

10:00 -11:00 – omówienie wczorajszych sesji, omówienie Waszych trudności, informacja zwrotna o pracy w plenerze i wykonanych zdjęciach

11:00 – 13:00 – Jak stworzyć atrakcyjną ofertę i cennik? Twoja www i media społecznościowe , marketing w firmie, metody wyróżnienia się, skuteczna obecność w mediach społecznościowych. Blokady, które nas stopują – jak sobie z nimi radzić, by działać na 100%?

13:00 – 15:00 – Narzędzia jakich używam podczas edycji zdjęć, praca własna nad materiałem z minionej sesji, praca przy komputerach (zabierz swój laptop), szukanie własnego stylu, zabawa kolorami.

15:00 – Zakończenie warsztatów

 

PROGRAM WARSZTATÓW JEST ELASTYCZNY I ZAWSZE JEST DOPASOWYWANY DO POTRZEB GRUPY.

Opinie

Szkolenie na którym byłam i Twoje kursy na platformie dały mi moc i dodają mi wiary w siebie, kiedy mi jej brakuje - z Ciebie wylewa się tylko prawda, doświadczenie, dobro i to wiadrami! - aż nie sposób ogarnąć wszystkiego co masz do przekazania ! 🙂 Zobaczyłam, że na wszystkich `moich słabych stronach` można zbudować coś najpiękniejszego, coś niepowtarzalnego. Upewniłam się, że życie zgodnie z sobą jest najlepszym rozwiazaniem, że można iść własną drogą, po swojemu i to nie jest złe 🙂 no i wywalić w kąt to wieczne porównywanie się... 🙂 Z Ciebie bije tyle prawdy i miłości, że nie sposób tego ogarnąć 🙂 Każdą treść jaką przekazujesz rozwijasz w 200%. Jesteś sobą i jesteś cudownym człowiekiem! Dziękuję, że jesteś !

Marika, poznałam Cię tak jak większość - w social mediach. Przyciągnęłaś mnie do siebie jak magnes. Oczarowała mnie Twoja skromność, Twój szczery uśmiech i blask w oczach... Długo nie mogłam wyjść z zachwytu... Wiedziałam, że warsztaty z Tobą będą jeszcze długo dla mnie nieosiągalne. Przecież to Warszawa - drugi koniec Polski. Gdzie, ja do stolicy?! Pół roku później jestem! Wszystko to czego dowiedziałam się o Tobie w SM jest prawdą, naturalna, wrażliwa i uśmiechnięta. Informacje którymi podzieliłaś się ze mną i pozostałymi warsztatowiczkami to kopalnia wiedzy. Już po pierwszym dniu czułam jak rosną mi skrzydła, wiedziałam co dalej robić, gdy wrócę do domu. Już w pociągu wszystkie myśli skrupulatnie notowałam, by czasem nic mi nie umknęło. Czułam się po Twoich warsztatach, jakbym wygrała milion euro na loterii... Twój spokój i opanowanie na sesji plenerowej z ośmioosobową rodziną i trzema warsztatowiczkami tylko potwierdził, że jesteś właściwą osobą, we właściwym miejscu. A ja nie mogłam wymarzyć sobie bardziej wartościowszych warsztatów. Za każdym razem, gdy widzę u Ciebie nowe terminy mam niesamowite pragnienie uczestniczenia w kolejnych. Takie rzeczy może zdziałać tylko człowiek pełen pasji.

Marikę poznałam podczas organizowanych przez nią warsztatów z sesją rodzinną w plenerze. Były to dwa dni pełne wiedzy, praktyki i pasji do fotografii, z którą przyjechał każdy uczestnik. Marika sprawiła, że uwierzyłam w siebie i w swoje możliwości, „otworzyła oczy” na wiele aspektów związanych z robieniem zdjęć, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Warsztaty i spotkanie z nią polecam każdemu kto chce, aby jego zdjęcia były wyjątkowe, pełne emocji, a biznes prowadzony profesjonalnie, z dopracowaniem każdego detalu.

Zobacz, jak wyglądają warsztaty:

Treści na stronie są chronione prawem autorskim - jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2022 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.