fbpx

Warsztaty

Kameralne warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle przewidziane są dla fotografów lub zaawansowanych amatorów. Podczas nich wprowadzę Cię w świat mojej naturalnej i emocjonalnej fotografii oraz zwrócę uwagę na to, co dla mnie najważniejsze.

 Podczas warsztatów pokażę Ci, jak pracuję podczas sesji domowej i jak nawiązuję kontakt oraz buduję trwałą relację z Klientami.  Nie zabraknie też miejsca, by opowiedzieć o trudnych momentach i sposobach na ich zaradzenie, o budowaniu i rozwoju Twojej marki osobistej, strony www oraz SEO. To moja 6-letnia ścieżka  stworzenia rozpoznawalnej i spójnej marki opartej na zaufaniu Klientów.

sesja-rodzinna-w-domu-warszawa

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

chcesz robić naturalne, pełne emocji fotografie w domowych warunkach i mój styl fotografowania jest Ci bliski

podobają Ci się ujęcia lifestyle, ale nie wiesz jak je wykonać lub potrzebujesz wsparcia w trakcie sesji oraz informacji zwrotnej o wykonanych zdjęciach

brakuje Ci doświadczenia, a pomysły na rodzinne kadry kończą Ci się podczas sesji

chcesz zobaczyć jak pracuję na sesji oraz poznać moją ścieżkę dochodzenia do rozpoznawalnej, spójnej marki

potrzebujesz lepiej zrozumieć światło i nauczyć się działać spontanicznie podczas zmieniających się warunków oświetlenia podczas zdjęć

lepiej się czujesz w kameralnym gronie podczas nauki

Po warsztatach nauczysz się…

Nauczysz się chwytać codzienne, ulotne momenty i tworzyć z nich własną wyjątkową fotografię. Zainspirujesz się i zmotywujesz do działania! Otrzymasz wspierającą informację zwrotną o wykonanych fotografiach. Dołączysz do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, z którą cyklicznie będę się także umawiać na spotkania na żywo! I co najważniejsze – możesz zawsze liczyć na poradę ode mnie na każdy temat! Jestem dla Ciebie !

Informacje

KOSZT: 1800 zł (rezerwacja miejsca zadatek 500zł, pozostała część płatna do 7 dni przed warsztatami); istnieje też możliwość warsztatów 1:1, termin ustalany jest indywidualnie, koszt 2500 zł.

LICZEBNOŚĆ GRUPY: 3 osoby

Cena obejmuje cały dzień warsztatów, kawę, przekąski, obiad, wsparcie na zamkniętej grupie na Facebooku. Podczas warsztatów zapewniam transport na sesję do Klientów. Otrzymasz w prezencie mój autorski notes z zapiskami dla fotografów oraz certyfikat. Po warsztatach możesz liczyć na moje wsparcie i poradę.

TERMINY WARSZTATÓW W WARSZAWIE:

BRAK MIEJSC

PROGRAM WARSZTATÓW:

10:00  – kilka słów o moich wartościach w fotografii, wstęp do sesji lifestyle, omówienie jej przebiegu, na co zwrócić uwagę, trudne momenty podczas sesji, a także budowanie relacji z Klientem przed , w trakcie i po sesji
12:00-13:30 – sesja domowa u Klientów w ich domu, praca pod moim okiem
14:00-15:00 – przerwa obiadowa + rozmowy o minionej sesji
15:00-16:00 – postprodukcja (o narzędziach, selekcji, szukaniu swojego stylu)
16:00-18:00 – jak wyróżnić się na zatłoczonym rynku, czyli marka osobista – jak zbudować spójny, dostrzegalny i wiarygodny wizerunek, narzędzia i budowanie SEO, fotograf- artysta i przedsiębiorca- tworzenie cennika, marketing i przedsiębiorcze myślenie.
18:00 – zakończenie warsztatów

Jaki jest program warsztatów?

10:00-12:00– kilka słów o moich wartościach w fotografii, wstęp do sesji lifestyle, omówienie jej przebiegu, na co zwrócić uwagę, jak zbudować dobrą atmosferę, trudne momenty podczas sesji, a także budowanie relacji z Klientem przed, w trakcie i po sesji

12:00-13:30 – sesja domowa u Klientów w ich domu, praca pod moim okiem

14:00-15:00 – przerwa obiadowa + rozmowy o minionej sesji

15:00-16:00 – postprodukcja (o narzędziach, selekcji, szukaniu swojego stylu)

16:00-18:00 – jak wyróżnić się na zatłoczonym rynku, czyli marka osobista – jak zbudować spójny, dostrzegalny i wiarygodny wizerunek, fotograf- artysta i przedsiębiorca- tworzenie cennika, marketing, SEO i przedsiębiorcze myślenie.

18:00 – zakończenie warsztatów

Opinie

W momencie kiedy zobaczyłam pierwszy raz zdjęcia Mariki pomyślałam sobie - są niesamowite! tyle w nich pięknych emocji, radości, uśmiechu i ogromu miłości! Tak bardzo chciałam aby moje zdjęcia też takie były. Chwilę potem usłyszałam Marikę w Niezłych Aparatach i po prostu już wtedy wiedziałam, że muszę wziąć udział w Jej warsztatach. Na spotkaniu Marika przekazuje ogrom wiedzy, każdy z uczestników ma okazję podzielić się swoimi problemami i otrzyma poradę i wsparcie. Wisienką na torcie jest wspólna sesja, gdzie jest możliwość razem pracować i w praktyce przećwiczyć wszystkie rady Mariki. Po warsztatach wróciłam niesamowicie zmotywowana do działania, z głową pełną pomysłów, a przede wszystkim wiarą w swoje możliwości! Marika, dziękuję Ci za wspaniałe spotkanie i ogromną motywację do działania! z całego serca polecam warsztaty u Mariki :)) 

Warsztaty fotografii rodzinnej u Mariki to jedno z najbardziej inspirujących spotkań. Marika opowiadała o kulisach swojej pracy, dała nam wiele cennych wskazówek, także takich bardzo konkretnych i praktycznych, typu jak wycenić album, jak podnosić ceny oraz np. jak opanować kryzysowe sytuacje podczas sesji. Do tego sesja rodzinna i bieżące uwagi dot. np. parametrów aparatu - mnóstwo wiedzy w cudownej atmosferze.

Fotografie Mariki podziwiałam już od dawna. Zdjęcia mówią same za siebie - są naturalne, przepełnione emocjami, ciepłem i bliskością. Miałam przyjemności uczestniczyć w prowadzonych przez Marika Wronska warsztatach fotografii lifestylowej i to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam w tamtym roku. To było spotkanie, z którego wróciłam z nową wiedzą, informacjami  i pomysłami. Na dodatek to przesympatyczna, doświadczona i  obdarzona talentem mentorskim fotografka. Inspiruje i stymuluje do działania.

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Marikę - to był genialny dzień! Masa nowej wiedzy oraz praktycznych wskazówek, przydatnych w czasie sesji. Marika dała nam 300% siebie, swojej wiedzy i swojego doświadczenia, a to wszystko w niezwykle serdecznej, przyjacielskiej atmosferze Polecam z całego serca!

You cannot copy content of this page

    

Copyright 2014-2021 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.