fbpx

Amelia –  czylisesja ciążowa i noworodkowa

Sesja przed i po. Te ponowne spotkania są cudowną kontynuacją opowieści o Was i Waszym szczęściu. Cieszę się móc pokazać Wasz świat przed narodzinami dziecka, ale też te pierwsze chwile, gdy rodzi się miłość i więź z Waszym maleństwem. Sesja noworodkowa i ciążowa z Amelią w roli głównej.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Fotografia lifestyle to zdjęcia naturalne i bez pozowania. Dzięki temu każda sesja rodzinna jest inna i niepowtarzalna. Szczególnie ważne jest to przy sesji noworodkowej, która zawsze przebiega w bliskości z rodzicami.

W związku z tym możecie być pewni, że podążam podczas sesji za potrzebami maleństwa. To chwile szczerej relacji z tego jak stajecie się rodzicami, uczycie siebie nawzajem i budujecie więzi:) Sesja ciążowa i noworodkowa w pakiecie to cała opowieść o Was. Dzięki dwóm spotkaniom na pewno poczujecie się pewniej podczas drugiej sesji i możecie cieszyć się spójną kolorystycznie fotograficzną historią.

Pamiętajcie też o tym, że w trakcie sesji robimy przerwy, kiedy potrzeba, dlatego nie musicie się obawiać, że zdjęcia mają sztywny harmonogram. Zawsze to dzieci mają ostatnie słowo 🙂 Nie mam nigdy też oczekiwań co do tych maluszków- działamy w oparciu o to, jakie jest Wasze dziecko, co lubi i czego potrzebuje. Tak powstają najpiękniejsze, bo TYLKO WASZE historie.

Historia małej Amelii wiąże się z przeprowadzką. Nawet nie uwierzycie, że pierwsza sesja ciążowa lifestyle jej rodziców odbyła się wśród kartonów, tuż przed zmianą mieszkania. Dlatego też nie obawiajcie się nigdy, że tło waszego domu nie nadaje się do zdjęć. Zawsze odnajdę jakiś kawałek, który świetnie nada się do sesji.

Pakiet „Brzuszek i Maluszek” to dwie opowieści, które tworzą całość. W przypadku, gdy nie masz pewności, czy zdecydujesz się na sesję noworodkową, wiedz że nie musisz się na nią decydować od razu. Nie trzeba też płacić za nią z góry. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj: https://marikawronska.pl/oferta/sesja-ciazowa/ 


Po więcej fotograficznych historii zapraszam Was na mój fanpage.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.