fbpx
dobry-fotograf-rodzinny-warszawa

O mnie

Mam na imię Marika i tworzę rodzinne, subtelne fotografie. Łapię w kadrze to co ulotne i ważne. Miłość, więzi, czułość. Spotykając się z Wami na sesjach staram się zatrzymać to, czego sami nie jesteście w stanie dostrzec.

Zaczynając studia psychologiczne bardzo chciałam pracować z dziećmi. Dziś łączę pasję do pracy z najmłodszymi, z miłością do fotografii. Z aparatem biegam od 13 roku życia, a właśnie mija  siódmy rok odkąd moja pasja przerodziła się w codzienność i bycie Waszym fotografem rodzinnym. Poprzez fotografie chcę pokazać niepowtarzalne, autentyczne emocje oraz naturalne piękno, które jest w każdym człowieku.

fotograf-rodzinny-warszawa

Prywatnie

Prywatnie jestem żoną mojego najlepszego przyjaciela Tomka oraz podwójną mamą – Marianki i Stefka. To dzięki moim dzieciom pasja z lat licealnych zaczęła tętnić życiem na nowo, a dzięki wsparciu męża jestem tu gdzie jestem.

Kocham psy- najbardziej te porzucone, nierasowe i niechciane, kawę z mlekiem i widok Tatr. Moje serce szybciej bije, gdy czuję wiatr zdobywając górskie szczyty, żeglując razem z najbliższymi i odkrywając nieznane zakątki świata. Podróże po fotografii, to moja druga ogromna pasja.

Mieszkam w Warszawie i to tutaj jest centrum mojego życia.

Moje najcenniejsze wartości: miłość, dobro, szacunek. Wierzę, że tak patrząc na świat można dać radość innym oraz przejść przez życie szczęśliwym. 

Chcesz się ze mną skontaktować, dopytać o szczegóły?
Serdecznie zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą.
Kliknij poniżej, by zadać mi pytanie lub zapisać się na sesję.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.