fbpx

REGULAMIN

Decyzja o skorzystaniu z  moich usług jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego, co ten regulamin zawiera. 

1. Rezerwacja terminu sesji wiąże się z wpłatą bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł (200 zł w przypadku rezerwacji na chrzest lub inne uroczystości), płatnego na konto Wykonawcy w mbank 48 1140 2004 0000 3302 3355 4982

2. W przypadku deszczowej pogody lub choroby istnieje możliwość przełożenia sesji na najbliższy dogodny termin, bez straty zadatku.

3. W przypadku wystąpienia u mnie nagłych zdarzeń losowych (nagła choroba, wypadek lub inne zdarzenie uniemożliwiające wykonanie sesji w ustalonym wcześniej terminie), dopuszcza się możliwość zmiany terminu wykonania usługi na inny, możliwie najszybszy termin lub zastępstwo innego fotografa w przypadku reportażów z uroczystości. Klient oświadcza że nie będzie przedstawiał z tego powodu żadnych roszczeń prawnych oraz finansowych.

4. Nie udostępniam surowych plików RAW, plików nie poddanych postprodukcji oraz ujęć poza pakietem. Pozostałe ujęcia można dokupić w cenie 40 zł za sztukę.

5. W przeciągu 3 dni od wykonania sesji/uroczystości prześlę do Ciebie zdjęcia miniaturki, przed edycją, do wyboru. Dokonujesz swojego wyboru zdjęć w przeciągu 14 dni od momentu wysłania galerii on-line. W przypadku dłuższego wyboru czas oczekiwania na gotowe zdjęcia może wydłużyć się do 8 tygodni.

6. Płatność za wybrane ujęcia następuje zaraz po ich wyborze na konto, takie samo jak zadatek, czyli 48 1140 2004 0000 3302 3355 4982

7. Biorąc udział w sesji akceptujesz edycję graficzną i styl  oraz nie będziesz żądał zmian, które nie są w poczuciu estetyki Fotografa.

8. Wybrane przez Ciebie fotografie zostaną poddane autorskiej edycji graficznej oraz dostarczone w formie elektronicznej w terminie maksymalnie 3 tygodni od dnia złożenia i opłacenia zamówienia. W sezonie letnim i w przypadku reportażu uroczystości czas oczekiwania może wydłużyć się do 5 tygodni. O odbiorze zdjęć Zamawiający zostanie poinformowany mailowo.

9. Możliwa jest usługa EKSPRESS, wówczas otrzymasz fotografie obrobione w przeciągu max 2 dni od wyboru i wiąże się to z dopłatą 300zł

10. Potwierdzasz, że zapoznałeś się z moim portfolio i akceptujesz percepcję kompozycji obrazu, styl postprodukcji, jak i ogólną estetykę wykonywanych przeze mnie fotografii. Nie będziesz również ingerował w obróbkę otrzymanych zdjęć.

11. Zgoda na publikację zdjęć jest dobrowolna i zawsze ustalana jest indywidualnie. To bardzo cenne dla mnie móc dzielić się z innymi swoją pracą. Zgoda na publikację dotyczy stron firmowych: www.marikawronska.pl, fanpage’a www.facebook.com/marikawronskafotografia oraz Instagrama www.instagram.com/marikawronska

12. Fotograf nie ma obowiązku przechowywać zdjęć dłużej niż rok czasu od sesji, czy reportażu. Archwiazacja i pobranie zdjęć w wersji elektroniczne leży po stronie Klienta.  

13. Prawa autorskie do zdjęcia są zawsze Fotografa – o tym stanowią przepisy prawne. Zakupienie fotografii nie jest równoznaczne z własnością w rozumieniu PRAWA AUTORSKIEGO zatem nie można fotografii wysyłać np. na konkursy bez zgody fotografa.

You cannot copy content of this page

    

Copyright 2014-2021 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.