fbpx

Sesja noworodkowa w domu,
Warszawa

To  już nasze trzecie spotkanie, tym razem z okazji narodzin kolejnego dziecka. Pomimo, iż Ania miała podczas sesji 5 tygodni, przespała prawie cały mój pobyt. Zobaczcie jak wyglądała jej sesja noworodkowa w domu u Ani i jej rodziców.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Wiek dziecka podczas sesji nowordokowej
nie ma większego znaczenia

 Często pytacie, kiedy należy zgłosić się na zdjęcia z nowonarodzonym dzieckiem. Wykonując sesje noworodkowe w domu wiek maluszka nie ma do końca znaczenia. W sesjach studyjnych daje się czas do 14 dni od narodzin, ponieważ noworodki są układane i potrzebny jest głęboki sen, aby zdjęcia przebiegły sprawnie. Ja fotografując naturalnie, nie układam Waszych dzieci, ponieważ Wasze ramiona i bliskość jest najbardziej fotogeniczna i bezpieczna dla nich. Dlatego też nie daję Wam ram na spotkanie się po narodzinach. 

5 tygodniowa Ania już noworodkiem nie była podczas zdjęć, natomiast w niczym to nie przeszkodziło, a zdjęcia będą wspaniałą pamiątką z tych pierwszych chwil razem. Prawdą jest jednak, że większość dzieci najlepiej znosi sesję, gdy ma mniej niż 14 dni, ponieważ w znacznej mierze noworodki przesypiają zdjęcia i są spokojniejsze. Ania pokazała, że są wyjątki i naprawdę nie ma co się przejmować tymi ramami. 

Czy sesja w domu się uda, nawet jeśli mamy małe mieszkanie?

Często dostaję od Was zapytania, czy Wasz dom się nadaje do sesji zdjęciowej. Jeszcze nie zdarzyło mi się odwiedzić takiego, który by się nie nadawał! Nawet małe wnętrza, pełne chaosu da się ująć tak, by wyglądało korzystanie. Pomimo tego, że wydaje się Wam że Wasze mieszkanie nie jest idealne, ja upieram się, że to właśnie Wasz dom, gdzie dzieje się historia Waszej rodziny.

Naturalna fotografia to prawda o Was. Bez udawania i pozowania. Dlatego jestem pewna, że za kilka lat właśnie kadry z miejsca Wam tak bliskiego będą najcenniejsze dla Waszych dzieci. 

________

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na obie sesje – ciążową i noworodkową, otrzymujesz ode mnie zniżkę. Więcej informacji jest tutaj: https://marikawronska.pl/oferta/sesja-ciazowa/

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.