fbpx

Sesja rodzinna lifestyle,

Warszawa

 Fotografie z najważniejszych chwil Waszego życia to moja misja. Najczęściej poznajemy się przy okazji sesji ciążowej i często decydujecie się potem na kolejne sesje, w tym noworodkową zaraz po porodzie. Poznaj tę cudowną rodzinę i zobacz, jak wygląda sesja rodzinna lifestyle z ich udziałem w dwóch odsłonach.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

O początkach moich sesji rodzinnych lifestyle
i o tym, dlaczego nie mam planu  na sesję.

Wykonywałam fotografię lifestyle zanim jeszcze stała się popularna w Polsce. Dziś już śmiało opowiadam o tym, że niegdyś nie czułam się dobrze w studio, w przeciwieństwie do większości fotografów rodzinnych. Miałam z tego powodu wyrzuty sumienia, ponieważ kilka lat temu sesje rodzinne odbywały się jedynie w takich warunkach. Trochę błądząc i szukając swojej drogi w fotografii, posłuchałam się swojego wewnętrznego głosu. Dlatego zaczęłam proponować Klientom sesje w domach. Takie naturalne, emocjonalne, w bliskości i bez pozowania. Właśnie tak widziałam fotografię rodzinną- na pewno nie na małym tle czy w studio, które nie miało z Waszym życiem nic wspólnego, lecz w najbliższym Wam i Waszym dzieciom miejscu jakim jest dom.

Gdy odwiedzam Was na sesji lifestyle, nigdy nie mam planu. Kiedyś próbowałam wszystko zaplanować, miałam w głowie dużo inspiracji, jednak szybko zrozumiałam, że takie podejście w sesjach domowych zupełnie się nie sprawdza. Dzieje się tak dlatego, że każda rodzina jest inna, każdy dom jest inny. Moim zadaniem jest wykonać sesję o Was, o Waszym dniu, charakterach i tym co Wam najbliższe.
 Jeśli jesteś fotografem i chcesz zacząć fotografować lifestyle: odrzuć plan, więcej obserwuj i daj przestrzeń dla naturalności.

Dlaczego sesja domowa jest spisana na sukces?

Ponieważ wszystko to co najważniejsze rozpoczyna się tam, gdzie Wasz dom.

Często macie obawy, czy Wasz dom się nadaje do sesji zdjęciowej. Rozumiem Wasze dylematy, dlatego niosę pomoc w pozbyciu się tych wątpliwości. Pomyślcie przede wszystkim o tym, gdzie czujecie się najswobodniej, ponieważ to jest jedna z kluczowych kwestii udanej fotografii. Dlatego, gdy przyjdzie Wam do głowy właśnie Wasz dom, to jest to zdecydowany argument ZA tym, aby sesja rodzinna odbyła się
w Waszych 4 ścianach.

Naturalna fotografia to prawda o Was. Bez udawania i pozowania. Dlatego jestem pewna, że za kilka lat właśnie kadry z miejsca Wam tak bliskiego będą najcenniejsze dla Waszych dzieci.

Podczas sesji w domu zawsze jest przestrzeń dla pomysłów najmłodszych, dlatego pamiętajcie o tym, aby dać dzieciakom prawo do zabawy, ruchu, a także wycofania. To naturalne zachowanie, które przede wszystkim pozwala na swobodę, a ona dodatkowo sprzyja sesji i naturalnym ujęciom. Bądźcie po prostu ze swoimi dziećmi, poświęćcie im uwagę, a ja zajmę się resztą 🙂

________

Podsumowując, jeśli rozważasz by Twoja sesja rodzinna odbyła się w domu, pozbądź się swoich obiekcji i odważ na ten krok. Z pewnością przekonasz się jak naturalnie i pięknie mogą być ujęte Wasze rodzinne, codzienne momenty. Dodatkowo pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na obie sesje – ciążową i noworodkową, otrzymujesz ode mnie zniżkę. Więcej informacji jest tutaj: https://marikawronska.pl/oferta/sesja-ciazowa/

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.