You cannot copy content of this page

Sesja noworodkowa lifestyle,
Warszawa

Sesja noworodkowa w stylu lifestyle należy do moich ulubionych. Ta poniżej to jedna z tych, którą lubię najbardziej, a po której mama Michalinki przejmowała się, że malutka była niespokojna i płacząca. Jak wrażenia? Dobry fotograf rodzinny widzi zawsze więcej, uwierzcie! Wyłapuje sekundy, które Wy możecie przeoczyć. 

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Wszystkie moje sesje noworodkowe lifestyle to swoboda, bez pozowania, układania. Szczere uczucia i relacje pokazane naturalnie bez zbędnych dodatków, które odwracają tylko uwagę od tego co najważniejsze. To Wasz czas i chwile w bliskości, pełne rodzącej się miłości.

Jestem zdania, że Wasz dom to najbezpieczniejsze miejsce dla nowonarodzonego dziecka, dlatego dojeżdżam do Was (Warszawa i okolice) i wykonuję zdjęcia w otoczeniu dla Was ponadczasowym. Za kilka lat zdjęcia z domu rodzinnego będą najcenniejszą pamiątką dla Was wszystkich. Nie przejmujcie, jeśli wnętrze nie jest jeszcze np. w pełni wyremontowane, czy macie uwagi co do jego wyglądu. Zawsze skupiam się na ludziach, a nie na tle, pokazując na fotografii to, co piękne. Czasem wystarczy tło ściany, czy koc na łóżku, by wykonać fantastyczne ujęcia.

Każda moja sesja noworodkowa w stylu lifestyle jest naturalna, a to oznacza, że podążam za Wami i rytmem Waszego maleństwa. Chcę uwiecznić to jak tulicie, nosicie, całujecie maleństwo. Dlatego bądźcie spokojni- nie układam dzieci, nie wymagam kamiennego snu, a dostosowuję się do ich potrzeb. Sesja w Waszym domu potrwa około 1-1,5h-w zależności od ilości karmień i humoru. To co ważne- staram się wykonać moją pracę jak najsprawniej.

Sesję noworodkową najlepiej wykonać w pierwszym miesiącu życia, ale jeśli nie uda Wam się zmieścić w tym czasie to spokojnie, nie mam limitów wiekowych i przyjadę do Was później. Sugeruję pierwszy miesiąc, a zwłaszcza pierwsze 2 tygodnie życia, ponieważ maluszki są wtedy najspokojniejsze, dzięki czemu zdjęcia przebiegają najsprawniej.  

    

Copyright 2019 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.