fbpx
warsztaty-fotograficzne-warszawa

Sesja ciążowa podczas moich warsztatów, Warszawa

W lipcu odbyły się moje pierwsze warsztaty fotografii rodzinnej w plenerze, podczas których złapałyśmy piękne słońce o zachodzie i sfotografowałyśmy dwie rodziny. W tej opowieści poznajcie Ewelinę i Seweryna, którzy z pewnością byli fantastycznymi modelami. A już niedługo zostaną szczęśliwymi rodzicami malutkiej córeczki.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

naturalna-fotografia-ciążowa
fotografia-ciążowa-boho-plener
warsztaty-fotograficzne-warszawa
sesja-ciążowa-boho
warsztaty-fotograficzne-plener-warszawa
sesja-ciążowa-boho
sesja-ciążowa-złota-godzina
sesje-rodzinne-warszawa
sesja-ciążowa-z-psem
sesja-ciążowa-z-psem
sesja złota godzina
sesja-ciążowa-boho
naturalna-sesja-ciążowa
naturalna-fotografia-ciążowa
sesja-ciążowa-boho-plener
emocjonalna sesja ciążowa
sesja-ciążowa-z-psem
sesja-ciążowa-z-psem
Zobacz więcej

Warsztaty fotografii rodzinnej w plenerze to dwudniowe spotkanie. Pierwszy dzień to część teoretyczna, podczas której opowiem Ci o mojej misji pracy fotografa rodzinnego. Ponadto dowiesz się o moich sposobach na udaną sesję i relacje z Klientami, jak stworzyć chwytające za serce portfolio. Po południu pójdziemy w plener, gdzie pod moim okiem wykonasz dwie sesje rodzinne. Drugi dzień to edycja zdjęć pod moim okiem, dlatego koniecznie zabierz ze sobą laptop. Szukanie swojego stylu to jeden z dłuższych i zapewne najważniejszych procesów, jakie spotkasz na swojej fotograficznej drodze, dlatego poświęcimy dużo uwagi tej tematyce.

Warsztaty fotografii rodzinnej w plenerze

Tego dnia bardzo nam się poszczęściło. Dlaczego? Ponieważ pośród deszczowego lipca okno pogodowe otworzyło się nad nami i mogłyśmy sfotografować dwie rodziny i to w dwóch różnych warunkach oświetlenia. Pierwsza sesja rozpoczęła się o godzinie 16:00, podczas gdy słońce nieśmiało wyglądało zza chmur. Zaś podczas drugiej zaznałyśmy prawdziwego lata, o jakim marzyła każda z nas. Złote promienie słońca pozwoliły nam na uchwycenie pięknych flar, ciepłego światła, ale przede wszystkim emocji naszej ciążowej pary. Ponadto wspaniałe ubrania w klimacie boho. Śmiech. I pies, Amigo! Kundelek, czyli taki psiak jakie kocham najmocniej! Moje serce skakało z radości:)

warsztaty-fotograficzne-warszawa

sesja-ciążowa-z-psem

W lipcowych warsztatach fotografii rodzinnej uczestniczyło 6 fotografek o różnym stopniu zaawansowania. Każda z nich miała swoją historię, swoje obawy i dylematy, które na bieżąco przegadywałyśmy i szukałyśmy najlepszych rozwiązań dla danej osoby. Dlatego pamiętaj o tym, że moje warsztaty to przede wszystkim praca w zgodzie ze sobą, przy użyciu własnego potencjału. To poszukiwanie własnej drogi do najpiękniejszych kadrów. Zapoznam Cię zatem z tym jak pracuję, jednak to tylko inspiracja do odnalezienia własnej ścieżki. W rezultacie wrócisz pełna inspiracji, motywacji. Jednak przede wszystkim zdobędziesz przekonanie, że to właśnie Twoja autentyczność i indywidualizm pozwolą Ci na osiąganie najlepszych rezultatów w pracy fotografa. Gotowa?

warsztaty-fotograficzne-warszawa

Dla kogo przewidziane są warsztaty?

Moje warsztaty fotografii rodzinnej w plenerze przewidziane są dla zaawansowanych amatorów, którzy potrafią obsługiwać swoje aparaty oraz dla fotografów, zwłaszcza tych kochających naturalne kadry. Podczas warsztatów będziemy oswajać to naturalne światło, uczyć się łapać i wywoływać emocje u Klientów. Dowiesz się także jak rozwijać swoje portfolio i markę w sposób mądry, konsekwentny i wyjątkowy. Z pewnością będzie to wydarzenie pełne wyjątkowych emocji, inspiracji, przyjacielskich relacji, które prawdopodobnie zostaną z Tobą na dłużej.

Zobacz jak wyglądały warsztaty zarejestrowane dzięki Kasi Bonczek 

Co jeszcze na warsztatach?

Oprócz dwóch sesji w plenerze, które są trzonem warsztatów fotografii rodzinnej, będę dużo opowiadać Ci o moim podejściu do fotografii rodzinnej na wielu wymiarach. Wartości, relacje z Klientem, praca w zgodzie z własnymi predyspozycjami i temperamentem. Jestem zdania, że będąc fotografem, najważniejszym jest czuć, współodczuwać i dostrzegać. Dlatego tak bardzo ważne jest zrozumieć samego siebie.

Drugi dzień to omówienie przebiegu minionej sesji, informacja zwrotna o pracy podczas zdjęć oraz przede wszystkim edycja kilku wybranych fotografii. Tego dnia zabierasz swój laptop i pod moim okiem trenujesz edycję wykonanych podczas sesji ujęć. Ponadto zapoznam Cię z najważniejszymi trikami, jakie wykonuję w Lightroomie i Photoshopie. Będą to aspekty, które usprawnią pracę i pomogą wyróżnić Twoje zdjęcia w tłumie. Z pewnością dowiesz się niejednej rzeczy, którą wykorzystasz w późniejszej edycji własnych zdjęć.

warsztaty-fotograficzne-warszawa

foto. Kasia Bonczek, Happy Factory

Na zakończenie wklejam Ci link, pod którym znajdziesz więcej informacji o warsztatach- kolejny termin warsztatów już 14-15 października: https://marikawronska.pl/warsztaty/

Niebawem ogłoszenie kolejnych terminów, dlatego zapisz się na mój newsletter, jeśli chcesz dowiadywać się o tym w pierwszej kolejności. Zapis do newslettera znajdziesz na dole strony, tutaj.

 

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.