fbpx

Chrzest i Roczek Niny,

Warszawa

Bardzo często decydujecie się na połączenie uroczystości chrztu z pierwszymi urodzinami dziecka. To świetna okazja do spotkania w większym rodzinnym gronie, ale i wykonania pamiątkowych fotografii z najbliższymi. Zapraszam na reportaż z Chrztu i roczku Niny.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Reportaż chrztu najczęściej rozpoczynamy spotkaniem u Was w domu na przygotowaniach. Bardzo lubię ten moment z tego względu, że jest to możliwość na zapoznanie się z Wami i Waszym maluchem, ale i uwiecznienie kilku naturalnych momentów.

Spotkanie się przed chrztem w domu ma jeszcze jeden wielki plus. Dzieci mogą mnie lepiej poznać i są już oswojone ze mną, dzięki czemu łatwiej nam nawiązać kontakt wzrokowy w kościele. Z tego względu gorąco zachęcam do skorzystania z opcji uwiecznienia także Waszych domowych chwil podczas przygotowań. Reportaż chrztu razem z przygotowaniami tworzy piękną opowieść, dlatego jeśli się wahasz, obejrzyj koniecznie inne moje fotoopowieści.

Reportaż chrztu w kościele wiąże się z przestrzeganiem zasad fotografowania w miejscach sakralnych. Posiadam uprawnienia do wykonywania tego typu zdjęć, jednak wiedzcie, że są momenty w trakcie mszy, podczas których fotografować nie wolno.

Często decydujecie się na opcję fotografowania także podczas przyjęcia. Ze względu na to,że nie fotografuję nigdy podczas posiłków, a na początku imprezy i nie ma zazwyczaj nastroju do zdjęć, przyjeżdżam do Was po obiedzie. Jest to świetny moment na ujęcia reportażowe oraz rodzinne, chętnie też zostanę do tortu, jeśli jest w planach. Pozwoli to na zgromadzenie ciekawego i pełnego materiału zdjęciowego.

Więcej informacji o mojej ofercie znajdziecie tutaj: https://marikawronska.pl/oferta/uroczystosci-rodzinne/ W razie jakichkolwiek pytań zapraszam serdecznie do kontaktu.

Kościół: https://parafia-zbikow.pl/
Restauracja:  https://villariccona.pl/

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.