fbpx

Dzień chrztu bruna

Chrzest dziecka to najczęstsza uroczystość rodzinna jaką mam przyjemność fotografować. Zazwyczaj zaczynamy zdjęcia w Waszym domu podczas przygotowań. To czas na reportaż, swobodę i bardzo naturalne fotografie. Zapraszam na relację z reportażu chrztu Bruna.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Ten dzień Waszego dziecka to przeplatanka ulotnych chwil, emocji i spotkanie w gronie najbliższej rodziny. Jako fotograf z długoletnim stażem wiem, które momenty zatrzymać by reportaż chrztu był ponadczasową i emocjonalną pamiątką.

Dlaczego warto zacząć reportaż chrztu
od przygotowań w domu?

Bardzo lubię spotkać się z Wami kilkadziesiąt minut wcześniej w Waszym domu podczas przygotowań. Czasem macie wątpliwości, czy wówczas nie będzie za dużego rozgardiaszu. Pamiętajcie, że jestem od tego by zapanować fotograficznie nad chaosem i uwiecznić tylko to co najlepsze. Zawsze namawiam do spotkania się przed ceremonią, ponieważ mam szansę poznać bliżej malucha, co wpływa korzystnie na nasze późniejsze relacje i bardziej owocny kontakt wzrokowy w kościele. A to także czas na wyjątkowe, naturalne i swobodne zdjęcia rodzinne. W Waszych czterech ścianach powstaną ciepłe i ponadczasowe kadry.

Jak przebiega moja praca podczas reportażu chrztu?

Podczas ceremonii w kościele fotografuję Was w określonych momentach mszy, tak jak wymagają tego zasady fotografowania w miejscach sakralnych. To czas na reporterskie ujęcia, ale zawsze jestem na tyle blisko, by wyłapać to co istotne. Sami zobaczcie, co robił mały Bruno w kościele podczas Chrztu. Razem zwiedzaliśmy różne zakamarki, dlatego bacznie obserwuję co się dzieje i jestem blisko.

Bardzo często chcielibyście bym towarzyszyła Wam także na przyjęciu. Mam taką zasadę, że przyjeżdżam do Was po obiedzie,a przed uroczystym podaniem tortu. Pozwala to uniknąć zdjęć podczas jedzenia, a także nie nakłada się na pośpiech, głód i inne przyziemne rzeczy. Ponadto oprócz reporterskich kadrów, to także czas na ujęcia rodzinne, bardziej pozowane, więc zaproście podczas przyjęcia do wspólnej fotografii tych, z którymi chcielibyście mieć zdjęcia rodzinne na pamiątkę.

Moja oferta na reportaż chrztu i innych uroczystości rodzinnych znajduje się tutaj:
https://marikawronska.pl/oferta/uroczystosci-rodzinne/

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.