fbpx

Sesja noworodkowa Antka, Warszawa

Są momenty w życiu, gdy czuję, że jestem na właściwej drodze. Tak jest, gdy fotografuję dzieci i rodziny, ale zwłaszcza gdy jestem w Waszych domach na sesji tuż po narodzinach dziecka. To czas wyjątkowy. To doświadczanie ogromu miłości, rodząca się więź z maleństwem, to nauka bycia rodzicem. Sesja noworodkowa domowa to alternatywa dla zdjęć studyjnych, która wg mnie jest ponadczasowa.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Gdy kilka lat temu po raz pierwszy zostałam mamą spotkałam się na swojej drodze macierzyństwa z wieloma trudnościami. Ze względu na swoje doświadczenia z kolkami, płaczem i niespokojnymi nocami staję się sporą podporą i ramieniem dla moich Klientów na sesjach noworodkowych, którzy borykają się z tymi samymi problemami. Pomyślałam, że w tamtej sytuacji nigdy w życiu nie wybrałabym się do fotografa studyjnego! Dużo chętniej zaprosiłabym go do domu na sesję w naszych czterech ścianach. Bardzo żałuję, że nie było wówczas takiej możliwości, dlatego w rezultacie postanowiłam sama się tym zająć zawodowo:)

sesja noworodkowa domowa w każdej sytuacji się sprawdza

Na sesji, którą widzicie, było sporo płaczu. Antek najlepiej czuł się w bliskości z rodzicami. Pomimo trudności udało się nam stworzyć wiele emocjonalnych i pamiątkowych fotografii. Jestem pewna, że sesja domowa ma w tej sytuacji dużo więcej korzyści, gdy maluch jest niespokojny. Ponadto jako mama płaczącego noworodkowa doskonale wiem, jak trudno czasem o uśmiech czy zrelaksowanie, ale jednocześnie mam doświadczenie, które w rezultacie pomoże uzyskać szybko najlepszy efekt.

 Dziś z perspektywy czasu widzę, że zdjęcia naturalne mają największą moc i siłę przekazu. Wspaniale jest powrócić za jakiś czas do tych prawdziwych momentów, nawet jeśli wiązały się z trudnymi wspomnieniami. Fotografia to informacje o nas samych. Moją misją jest pokazać rodziny, mimo tych trudów, w najpiękniejszym kadrze. Tak aby zatrzymać blask, światło i miłość.

Na sesję noworodkową najlepiej umówić się w pierwszych tygodniach życia dziecka. Jeśli obawiasz się umówić się na konkretny termin, to podaj proszę przewidywaną datę porodu. Wówczas w kalendarzu zabukuję 2 daty (np tydzień i 2,5 tyg po planowanym terminie),tak abyś mogła elastycznie zdecydować po narodzinach, który termin jest dla Was bardziej dogodny.

Zajrzyj do mojej oferty, aby dowiedzieć się więcej: https://marikawronska.pl/oferta/sesja-noworodkowa/ . Zapraszam również na moje media społecznościowe, aby obejrzeć inne fotograficzne historie: Facebook i Instagram.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.