fbpx

Sesja noworodkowa Hani,
Warszawa

Fotografowanie innego fotografa to trema, ale jednocześnie połączona z wyzwaniem i ogromną satysfakcją. Ewa to utalentowana fotograf lifestyle,  cudowna mama dwójki dzieci. Zobaczcie, jak wyglądała sesja noworodkowa lifestyle Hani w asyście starszego brata.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesja noworodkowa lifestyle to swoboda i emocje zatrzymane w kadrze. Takie zdjęcia najlepiej wykonać w pierwszym miesiącu życia dziecka. Pamiętajcie, że są to zawsze sesje pełne bliskości z rodzicami, naturalne i emocjonalne, jednocześnie nigdy niewymuszone. Dlatego właśnie ten angielski zwrot “sesje lifestyle”, ponieważ to zapiski fotograficzne waszych codziennych momentów, bez pozowania.

 Podczas naszej sesji staram się być przede wszystkim cichym obserwatorem. Dlatego staram się zatrzymać na zdjęciu to, co ulotne, często dla Was nie dostrzegalne. W związku z tym postawcie na naturalność. Wasz uśmiech, gdy przejrzycie się na moich zdjęciach jest dla mnie najlepszą nagrodą! Przede wszystkim bądźcie dla siebie, patrzcie głęboko w oczy, tulcie i śmiejcie. Z pewnością będzie czas na rozmowy o macierzyństwie i sami się zdziwicie, jak prędko wykonam swoją pracę !:)

Jak się przygotować do zdjęć? Mam dla Was świetną wiadomość, ponieważ sesja lifestyle z noworodkiem nie wymaga uprzednich przygotowań. Ze względu na to, że Wasze życie z maluszkiem to ogromna rewolucja, to nie sprzątaj za bardzo, ponieważ pomogę na miejscu wybrać najlepszą przestrzeń do zdjęć. A brudnych okien nie widać na zdjęciach:) To niewątpliwie dobra wiadomość:) A gdy trzeba będzie coś poprzestawiać z drobiazgów codziennych, to chętnie pomogę. Zadbaj jedynie o spójne ubrania dla Waszej rodziny i przygotuj stonowany kocyk dla maluszka.

Fotografia domowa daje mi z pewnością ogromną radość i satysfakcję. Jako mama wiem, że trudno o wspólne zdjęcia razem, a sesja całej rodziny to niewątpliwie pamiątka w najpiękniejszym z miejsc, jaki jest dom rodzinny. Nowonarodzone dzieci czują się najlepiej właśnie tam, dlatego przyjeżdżam do Was do domu. 

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.