fbpx

Spacer po Saskiej Kępie

Zabierzcie mnie na spacer w swoje piękne warszawskie zakątki. Stwórzmy razem fotografie, które będąwyjątkowym reportażem z życia Waszej rodziny. Magda i Michał zaprosili mnie na kawę do ulubionej kawiarni, a uliczkami Saskiej Kępy poszliśmy na zachód słońca nad Wisłę. Zobaczcie jak wyglądała ta sesja rodzinna.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesja rodzinna w kawiarni, czyli sesja inna niż wszystkie

Gdy Magda i Michał zaproponowali sesję w ich ulubionych miejscach na Saskiej Kępie, pomyślałam „cudownie”! Wiedziałam, że stworzymy coś wyjątkowego. Przede wszystkim poczułam, że powstaną kadry bardzo ważne dla nich, jako rodziny. I na pewno będą w 100% naturalne. Był to także idealny pomysł dla rozbieganej Lei, która miała zmienne otoczenie i nie nudziła się zupełnie. W końcu szła na ulubiony spacer w gronie rodziców. Z przyjemnością odbyła swoje rytuały- wypiła swoją ulubioną „kawkę” w postaci mleka i zjadła lody w ulubionej cukierni (lody to jedyny, bardzo fotogeniczny przykład, gdy lubię, kiedy dzieci jedzą podczas sesji:) ) Dużo wrażeń, zmienność miejsc, ciekawe tło,a w rezultacie powstała ich wyjątkowa, pełna emocji historia zamknięta w kadrze.

Jeśli chodzi o kawę, to ja zawsze! Sesja rodzinna Magdy i Michała odbyła się w jednej z kawiarni na Saskiej Kępie i powstała zupełnie bez pośpiechu, z mnóstwem uśmiechu i niezliczonymi tematami do rozmów. Podczas luźnej pogawędki mam aparat zawsze pod ręką. Przede wszystkim czekam na ten idealny moment do naciśnięcia migawki, aby Wasze fotografie były bardzo spontaniczne, pełne emocji i opowiadały o Was więcej niż 1000 słów.

Gdzie na taką sesję się wybrać?

Przede wszystkim -wszystko zależy od Was! Jeśli macie swoją ulubioną kawiarenkę, czy szlak codziennych spacerów- idealnie! Pójdźmy na luźną fotograficzną przechadzkę, a to co podczas niej powstanie przekroczy Wasze oczekiwania! Tego jestem pewna! Przede wszystkim sesja toczy się zupełnie sama i we własnym rytmie. To Wasz dzień i Wasz czas. Olbrzymim plusem jest fakt, że Wasza sesja jest wtedy w 100% lifestyle, czyli bez pozowania, bez planu, bo ja w pełni za Wami podążam. To jak? Przekonani? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu, napiszcie wiadomość tu 🙂

W przeciwieństwie do sesji w plenerze, sesja rodzinna w kawiarni jest fajną alternatywą dla niepewnej pogody. Podczas gdy się zachmurzy i zacznie padać, my ten czas możemy przeczekać pod dachem. W rezultacie kolorowe tło wnętrza i miasta będą ciekawą alternatywą dla niesłonecznego dnia. Reasumując- sesja rodzinna w kawiarni czy sesja miejska to wersja dla aktywnych i lubiących taki styl życia. Natomiast jeśli bliższy jest Ci sielski plener, zapraszam równie mocno w moje naturalne, piękne plenery na terenie Warszawy.

________

Kawiarnia: Francuska 33

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.