fbpx

Czworonogi na sesji

Wasz dom wypełniony jest nie tylko odgłosem dziecięcych stóp, ale także wszelkich czworonożnych przyjaciół? Sesja rodzinna z psem czy innym zwierzakiem jest jak najbardziej możliwa, jeśli tylko tego pragniecie:) Ja ze swojej strony zapewniam czujność, dobre oko i miłość do zwierząt! 

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Gdy w Waszym domu mieszkają zwierzęta, jestem pewna, że powinny także uczestniczyć w sesji rodzinnej. To w końcu wierni członkowie rodziny! Sesja rodzinna z psem, kotem czy innym Waszym pupilem jest możliwa zawsze, nie musicie o to pytać:)

Takie fotografie będą dla Was dokumentem codzienności i tych chwil, gdy byliście razem. Dla Waszych dzieci w przyszłości, takie zdjęcia będą stanowiły prawdziwą pamiątkę. Pozwólcie więc czworonogom chociaż na jeden kadr:) Zasługują na to!

Sesja rodzinna z psem, kotem, chomikiem, królikiem… 😉

Pomimo iż jestem zdecydowaną fanką wszelkich zwierząt, to najlepiej dogaduję się z psami. Wynika to z faktu, że sama jestem posiadaczką psiaka i to właśnie ten czworonożny przyjaciel towarzyszył mi przez całe życie. Kocham wszystkie psy, a najbardziej te nierasowe. Nie oznacza to jednak, że z kotem czy innym zwierzakiem się nie dogadam:) Możecie być pewni, że sesja rodzinna w asyście Waszych zwierząt domowych jest jak najbardziej możliwa, a ja dokonam wszelkich starań by te kadry były jednymi z piękniejszych. Wystarczy tylko chęć z Waszej strony.

Krótko o Was, czyli mail przed sesją rodzinną

Monika, mama, bohaterka powyższych ujęć napisała do mnie już w mailu, że ich rodzinę tworzą w piątkę. Dostałam od niej także zdjęcie i opis tego, jaką są rodziną. Było to niesamowite, ponieważ od razu ja czułam się idąc na sesję, jakbym lepiej znała tych bohaterów sesji rodzinnej. Cieszę się także z tego, że pies był od razu brany pod uwagę, ponieważ spisał się wspaniale i pozwolił na kilka niesamowitych zdjęć. 

Zapraszam serdecznie na mój instagram, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z Waszymi czworonogami.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.