fbpx
sesja-rodzinna-w-domu-warszawa

Naturalna fotografia noworodkowa w domowym zaciszu

Ta sesja była dla mnie wyjątkowa! Nie dość, że przed obiektywem gościłam nowonarodzoną Zuzię, to w dodatku asystowała jej 13-letnia siostra i 5- miesięczny spaniel! I zakochani rodzice 🙂 Rozpływam się! Jestem szczęśliwa, ponieważ wiem, że tworzę dla Was coś ponadczasowego, na całe życie.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

naturalna-fotografia-rodzinna-warszawa
naturalna-fotografia-rodzinna
naturalna-fotografia-noworodkowa-warszawa
naturalna-fotografia-rodzinna
sesja-noworodkowa-w-domu-warszawa
fotograf-rodzinny-warszawa
naturalna-sesja-noworodkowa
naturalna-fotografia-rodzinna-warszawa
naturalna-fotografia-noworodkowa-warszawa
fotograf-rodzinny-warszawa
sesja-rodznna-z-psem
fotograf-rodzinny-warszawa
naturalna-sesja-noworodkowa-warszawa
naturalna-fotografia-rodzinna-warszawa
fotograf-rodzinny-warszawa
fotograf-rodzinny-warszawa
naturalna-fotografia-rodzinna-warszawa
naturalna-fotografia-rodzinna
Zobacz więcej

Naturalna fotografia noworodkowa – inny wymiar fotografii

A pomyśleć, że gdy zaczynałam zajmować się fotografią zawodowo, prawie 8 lat temu, nikt raczej nie słyszał o sesjach w domu. Prym wiodła niewątpliwie fotografia studyjna, której ja osobiście kompletnie nie czułam. Aby fotografować rodziny nie tylko w plenerze, zaczęłam dużo myśleć, jak zagospodarować miesiące zimowe, kiedy plenery nie są zbyt częste. 

W rezultacie dość szybko pojawiła się myśl – a może sesje wykonywać w domu, w blikości i w autentycznej scenerii? Podczas gdy odrzucałam całkowicie pracę w studio, ten pomysł wydał się najlepszym z możliwych. W przypadku fotografowania nowonarodzonego dziecka, wydawał się jeszcze bardziej strzałem w „10”. 

Jednak nie było tak prosto i prędko pojawiła się zagwostka: jak przekonać do tego pomysłu ludzi? Niegdyś taka fotografia nie była w ogóle popularna. Okazało się jednak, że kilka sesji zrobionych znajomym, pomogło pokazać szerzej, że naturalna fotografia noworodkowa i rodzinna to przede wszystkim WASZ DOM. Wasze codzienne życie i chwile pełne emocji, ulotnych momentów. Blikość w domowym zaciszu, a nie w obcych ścianach studia. W rezultacie, drobnymi kroczkami wszystko się powiodło!

I tak oto jestem z moją fotografią lifestyle, którą wykonuję prawie 7 lat. Dziś już nikogo nie dziwi sesja
w domu. A wręcz słyszę od klientów, że ogromnie cieszy ich fakt, że w rezultacie jest alternatywa dla sesji studyjnych. To właśnie lifestyle – ten rodzaj fotografii –  bez wątpienia zyskał w oczach i sercach tych, którzy cenią naturalne emocje, prawdziwe chwile i ponadczasowe zdjęcia. Konkuldując – trafił swój na swojego:)

Z pewnością w przypadku sesji z noworodkiem dom jest niewątpliwie tak naturalną propozycją miejsca sesji, że pomysł wydał się trafiony 10.  Taką prowadziłam też narracje, aby w rezultacie przyciągać ludzi, którzy czują podobnie, jak ja. Ogromnie cieszy mnie fakt, że dzisiaj nie muszę już nikogo do tego przekonywać 🙂

Oferta naturalnej fotografii noworodkowej i rodzinnej

Rozważasz sesję noworodkową, ciążową lub rodzinną? Zajrzyj do mojej oferty .

Przygotowałam 3 pakiety na miarę Waszych potrzeb. W cenie sesji zawsze otrzymasz dojazd na terenie Warszawy, mój czas przed, w trakcie i po sesji, profejsonalizm zarówno w podejściu do człowieka, a także i w swoim fachu. Pamiętaj, że w koszt sesji to wliczone jest moje wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu nie musisz się obawiać efektu końcowego! W związku z tym doskonale wiem, kiedy nacisnąć spust migawki, jak ratować dzieci, gdy sesja zaczyna je nurzyć i oczywiście mam masę pomysłów.

Bez wątpienia mam też niezły refleks. W rezultacie będziesz zaskoczona, ile pięknych zdjęć wykonam dla Was w przeciągu godziny. A co więcej – jak ta naturalna fotografia będzie cieszyć oczy całej rodziny przez lata. To nie będą zdjęcia, których będziesz się wstydzić za kilka lat. To nie są zdjęcia, które wyjdą z mody.

To właśnie najpiękniejsze w naturalnej fotografii!

Możesz również skorzystać z wyjątkowej oprawy, jaką przygotowałam dla Twoichfotograf-rodzinny-warszawa

Zapraszam Cię także na mój INSTAGRAM, gdzie na bieżąco pokazuję kulisy mojej pracy.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.