fbpx
pokój-dzięcka-pastelowy

Pastelowa sesja rodzinna pełna emocji, Warszawa

 Pastelowy, delikatny, ale z przytupem. Taki własnie był ten baśniowy pokoik, który sprawił, że się totalnie rozmarzyłam. Dziewczynki, które ten pokój zamieszkiwały dały z siebie 100% w dosłownie 30 minut. To była wspaniała sesja pełna emocji, dynamiki i śmiechów. Sami zobaczcie, jak spontaniczne sesje chwytają za serce i co najważniejsze –  wcale nie muszą trwać długo.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

sesja-rodzinna-warszawa
pokoik-dziewczynki
fotograf-rodzinny-warszawa
sesja-w-domu-warszawa
sesja-rodzinna-warszawa
pokój-dziecięcy-tapeta-dziecieca
fotograf-rodzinny-warszawa
sesja-rodzinna-lifestyle
pokoik-dla-dziewczynki
naturalna-fotografia-rodzinna
zdjęcia-rodzinne-warszawa
naturalna-sesja-dziecięca
fotograf-rodzinny-warszawa
pokój-dziecięcy
fotograf-rodzinny-warszawa
naturalna-fotografia-rodzinna
naturalna-fotografia-rodzinna
Zobacz więcej

Mama Ola podczas sesji wspominała, żeby dziewczyny tak nie wariowały. Ale bez wątpienia taka energia to atut! Ponieważ zdjęcia wtedy robią się niemalże same! Sesja pełna emocji, gwaru, śmiechu to coś wspaniałego! Dla fotografa takie właśnie sceny niewątpliwie mają cudowną moc! W dodatku ten pokój iście dla dziewczynki. Z charakterem. Pięknie wypełnił te głośne i radosne okrzyki szczęścia.

Nawet jeśli masz obawy, czy Twoje mieszkanie da radę….

Czy da radę spełnić swoje zadanie na sesji, to uwierz, że da. Dla wyjaśnienia: nie trzeba mieszkać w pałacach. Nie trzeba mieszkać w nowym domu. Najważniejsze, że  w tym domu mieszka miłość. Jest śmiech, ciepło i gwar. To bezwątpienia niesie wartość i przesłanie fotografii.


Podczas tej sesji większość kadrów wykonałam właśnie w pokoju dziecięcym, ponieważ kolory i światło były tam bajkowe. Sesja ta odbyła się podczas moich warsztatów fotografii lifestyle. Nie widziałam pokoju dziewczynek wcześniej, więc byłam jeszcze bardziej zaskoczona. Jego wnętrze przerosło moje oczekiwania i zyskało miano pięknego tła do tych emocjonalnych, rodzinnych chwil. 

Naklejka na ścianę pochodzi ze sklepu Dekornik. Zajrzyjcie tam koniecznie, jeśli szukacie inspiracji. Ja się bezwątpienia zakochałam! Jestem pewna, że gdy będę urządzać pokój dla mojej dziewczynki skorzystam z ich przepięknych materiałów.

Słówko o warsztatach

  To kolejna edycja moich warsztatów fotografii rodzinnej lifestyle. Tym razem warsztaty indywidalne 1:1.

Pod moim okiem wykonasz sesję zdjęciową taką, jaką wykonuję na co dzień ze swoimi Klientami.

Więcej o tych warsztatach poczytasz: tutaj

A jeśli wolisz podejście indywidualne, albo chcesz samodzielnie wybrać tematy omawiane podczas warsztatów skorzystaj z moich warsztatów 1:1. Więcej informacji znajdziesz: tutaj.

marika-wrońska-fotograf-rodzinny-warszawa

foto. Kasia Butler

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.