fbpx

Jesienna sesja rodzinna, warszawa

Jesień ma swój niepowtarzalny urok! Może Was to zdziwi, ale to moja ulubiona pora roku do fotografowania. Zobaczcie jak wyglądała jesienna sesja rodzinna małej Marceliny.  Poniżej przeczytacie, dlaczego tak bardzo lubię wykonywać sesje właśnie jesienią.

 

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesje jesienią mają dla mnie wiele walorów. Niejednokrotnie wahacie się, czy to dobry czas do zdjęć rodzinnych, ponieważ nie przekonują Was okrycia wierzchnie. Ponad to obawiacie się, że pogoda nie będzie sprzyjająca. W związku z tym postanowiłam przekonać Was odrobinę do mojego punktu widzenia, aby Wasza sesja rodzinna odbyła się właśnie jesienią 🙂

Kolorystyka plenerów jesiennych to moja ukochana paleta barw! Zgaszone, ciepłe i stonowane kolory z pewnością stworzą ciepły klimat dla naturalnych zdjęć. Jesień jest wyjątkowa także ze względu na to, że słońce daje już inne światło. Nie świeci już tak długo w zenicie, co oznacza, że możemy dłużej cieszyć się miękkim, przyjemnym światłem, które lubię najbardziej. W związku z tym na plenery nie musimy umawiać się już późnym popołudniem, natomiast możemy dużo wcześniej, ponieważ światło nie będzie już tak jaskrawe jak latem. 

Zdecydowanym atutem jest jesienna stylistyka, która ma w sobie wszystko to, co uwielbiam! Płaszcze, swetry, kwieciste sukienki, kraciaste koszule, kapelusze, buty za kostkę! I te bajeczne kolory ziemi! Dosłownie same plusy:) Dlatego nie bójcie się tego, że może być chłodniej,
bo ubrania jesienne są niezwykle fotogeniczne! Pamiętaj o tym, że jeśli pojawią się dylematy w kwestii wybrania ubrania na sesję, służę zawsze radą i pomocą. Śmiało wyślij do mnie zdjęcie swoich propozycji, a na pewno doradzę. Wszystko po to, by Wasz strój był spójny dla całej rodziny, zgrał się z porą roku oraz nie odwracał uwagi od tego co najważniejsze – czyli Was i Waszych emocji. 

Podsumowując, Twoja jesienna sesja rodzinna może być nie tylko świetną zabawą wśród spadających liści, ale także malowniczym i pełnym klimatu obrazkiem. Zachęcam Ciebie gorąco do zdjęć w październiku, a nawet listopadzie! W innych fotoopowieściach odnajdziesz potwierdzenie na to, że nie warto obawiać się chłodniejszych plenerów. Zajrzyj koniecznie: https://marikawronska.pl/naturalna-fotografia-ciazowa-warszawa-2/.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.