fbpx

Sesja rodzinna w domu czy w plenerze?

Jesienne kolory kocham nie od dziś! To wiadomo! Ale to przede wszystkim Wy i Wasze emocje są dla mnie najważniejsze w kadrze. 
To już nasza trzecia sesja rodzinna w plenerze. Obserwowanie jak Małgosia rośnie to dla mnie ogromny przywilej ! Dlaczego warto wykonać zdjęcia rodzinne? Wybrać dom czy plener?

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesja rodzinna, czyli po co komu fotograf?

Jako fotograf, każdą sesję traktuję inaczej, jednak jest jedna rzecz, która łączy wszystkie spotkania. Zawsze mam włączony radar na piękne gesty i emocje, czasem niedostrzegalne i tak ulotne.

Często zastanawiacie się, czy nasze spotkanie również będzie spontaniczne i pełne emocji. Zawsze podkreślam, że efekt końcowy zależy w dużej mierze od Waszego zaangażowania, co nie znaczy, że jest to bardzo trudne zadanie. Nie zostawiam Wam jednak samych, bo poprowadzę przez sesję, podpowiadam i sugeruję. Skupienie się na pociechach, a nie na obiektywie, to już bardzo dużo:) Ogromnie mi zależy na chwilach, które są charakterystyczne dla Waszej rodziny. Dlatego niech Wasza sesja rodzinna, czy to w domu czy w plenerze, to będzie Wasz czas. Czas przytulania, szalonych zabaw, szukania kwiatów czy motyli, biegania i podskoków. Nie narzucam tutaj niczego, jednak bardzo zachęcam abyście na ten czas zostawili wszelkie troski za sobą, a skupili się na sobie wzajemnie. Fotografując jestem w stanie nie tylko poprowadzić Was przez sesję, ale także generować emocje i przewidywać, co się za chwilę wydarzy. Moje motto brzmi: zatrzymać to, czego nie jesteście sami w stanie dostrzec…

Sesja rodzinna w plenerze, czy w domu?

Wybór pozostawiam Wam. Myślę, że najważniejsze to zastanowienie się, gdzie będziecie czuć się swobodniej, a także w którym miejscu Wasze dzieci lepiej się odnajdą. Każde z miejsc ma olbrzymie plusy, ale i ograniczenia. Więcej o plusach sesji w domu pisałam w tej fotoopowieści: https://marikawronska.pl/domowa-sesja-noworodkowa/ . Minusem sesji w domu jest ograniczona przestrzeń, a także to, że dziecko jest na swoim gruncie. To jest z jednej strony olbrzymi atut, ale  z drugiej strony to miejsce pełne dziecka zabawek, przyzwyczajeń i czasem może to utrudnić współpracę. 

Sesja rodzinna w plenerze przede wszystkim ma podstawowy atut nieograniczonej przestrzeni i światła. Dla niektórych fakt, że ktoś może obserwować już jest stresujący, dlatego do sesji wybieram miejsca kameralne i sielskie.

Zajrzyj na mój Instagram i podejrzyj, jak piękne miejsca wybieram na Wasze rodzinne sesje na terenie Warszawy. Zapraszam serdecznie!

Sesja rodzinna w plenerze Warszawa

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.