fbpx

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Wasza rodzinna opowieść zaczyna się tam, gdzie jest Wasz dom. 

To moje motto sesji rodzinnych. Domowa sesja noworodkowa, rodzinna czy ciążowa w Waszych czterech ścianach nabierze indywidualnego charakteru, ponieważ to miejsce niesie ze sobą cały kontekst Waszego życia. W rezultacie powstanie fotograficzna historia tylko o Was. Jestem przekonana, że takie kadry będą dla najcenniejszą i ponadczasową pamiątką.

Sesja noworodkowa w domu- jakie są plusy?

 W sesjach z udziałem dzieci (zwłaszcza tych nowonarodzonych) stawiam na komfort i bezpieczeństwo. Niewątpliwie w Waszym domu dzieci czują się najbezpieczniej, dlatego postanowiłam wykorzystać ten fakt w fotografii. To co ważne, dzięki sesji wykonanej w domu kilkudniowe maluszki nie są narażane na podróżowanie w obce miejsca. Dla Was – rodziców – to także idealna sytuacja. Nie musicie się pakować, ani obawiać, że o czymś zapomnicie. W pierwszych dniach bycia rodzicami wszystko jest takie nowe, pełne chaosu, dlatego wychodzę Wam na przeciw i dojeżdżam w cenie sesji. Wszystko więc zadzieje się w Waszej bezpiecznej przestrzeni, w której wszyscy czujecie się najlepiej.

  Wasze cztery ściany to przede wszystkim pierwszy dom rodzinny dla dziecka. Kiedyś z wielkim sentymentem powrócicie do tych ujęć, ponieważ będą prawdziwym zapisem tego, jak wyglądało Wasze życie na tym etapie. Dlatego nie obawiaj się tego, czy Wasze mieszkanie nadaje się do zdjęć. To najbliższe miejsce, w którym właśnie przeżywacie piękne, niepowtarzalne momenty. Pamiętaj też o tym, że moim zadaniem jako fotografa jest wykonanie jak najlepszych ujęć, w związku z tym wybiorę taką przestrzeń domową, aby prezentowała się najkorzystniej na Waszych zdjęciach.

Jestem również zdania, że trema przed sesją w domu jest mniejsza, niż przed sesją w innym miejscu, ponieważ jesteście u siebie. W rezultacie szybciej poczujecie się swobodnie przed obiektywem.

Sesja noworodkowa w domu, a rytm dnia

 Domowa sesja noworodkowa nie zakłóci rytmu Waszego maleństwa. Przebiega ona w zgodzie z potrzebami dzieci, w związku z tym zawsze znajdziemy czas na karmienie, przewijanie. W każdej chwili możemy wykonać przerwę. Ze względu na to, że zdjęcia domowe nie wymagają od najmłodszych kamiennego snu, macie pewność elastycznego podejścia. Zawsze to ja dostosowuję się do Was, rytmu i potrzeb dziecka.W rezultacie fotografie będą unikalną opowieścią tylko o Waszej rodzinie.

więcej wskazówek

Więcej wskazówek o sesjach domowych znajdziesz pod dwoma linkami tutaj i tutaj  . Podsumowując, pamiętam, że w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało pisz do mnie maila! 🙂 Sfotografowanie setek rodzin w domowych warunkach nauczyło mnie przede wszystkim tego, że sesje domowe to najpiękniejsze i ponadczasowe rodzinne historie.

Wykonując u mnie dwie sesje – ciążową i noworodkową, tę drugą otrzymujesz w ze zniżką 100zł. Więcej informacji znajdziesz w zakładce OFERTA

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.