fbpx

Sesja na roczek, czyli historia rok po roku

Być może nie wiesz, jakie to szczęście! Ale tak właśnie jest, mogąc fotografować cyklicznie Twoją rodzinę. Obserwowanie jak zmienia się Twoje dziecko i zatrzymanie tych pięknych momentów tworzy unikalną opowieść, tylko o Was. Zobacz jak wyglądała sesja na roczek i poznaj historię Jerzyka rok po roku!

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesja na roczek

Sesja rok po roku – najpierw spotkanie na sesji noworodkowej, a później dokładnie w dniu urodzin. Tak właśnie było w przypadku Jurka. Zapisanie tych ulotnych momentów to piękna opowieść na lata. Dlaczego warto spotykać się cyklicznie? Ponieważ nim się obejrzysz czas minie prędko i pod dachem zamiast malucha, będzie nastolatek! Wiem coś o tym! 🙂

Ale do tego jeszcze wrócę. 

Sesja na roczek Jerzyka miała być jak najbardziej naturalna i pełna codzienności. Nie zaplanowałyśmy z Emilią żadnych dekoracji, choć to był dokładnie dzień przyjęcia urodzinowego. Zatrzymałyśmy poranek pełen dziecięcych rytuałów, zabawy. Taki jakich wiele. Pędzący jak błyskawica Jerzyk pozwolił mi mimo swojej ciekawości i zmienności, wykonać kilka kadrów nawiązujących do sesji noworodkowej sprzed roku. 

Rodzinna opowieść o Tobie

Opowieść rodzinna może być także o Tobie i Twoich bliskich. Co Cię powstrzymuje? Powstało już sporo wpisów o tym, jak przygotować się do sesji i na czym skupić, aby zdjęcia były naturalne i całkowicie wolne od stresu! Zajrzyj np. tutaj lub tutaj albo tutaj 🙂

Bardzo żałuję, że gdy ja byłam świeżoupieczoną mamą fotografia rodzinna lifestyle nie istniała w Polsce. Jestem pewna, że fotograf byłby z nami przynajmniej raz do roku. Nikt nie zatrzyma pięknych chwil, patrząc z boku, profesjonalnym okiem wyłapując cudowne emocje. A jestem pewna, że jak zobaczysz efekt naszego spotkania, zobaczysz w zdjęciach coś więcej- Wasze rytuały, drobne szczęścia i przede wszystkim, autentyczne emocje jakich na co dzień nie masz szansy u siebie zobaczyć. Zdjęcia to najpiękniejsze lustro!

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.