fbpx

Trzy pokolenia na sesji 

Sesja noworodkowa lifestyle odbywa się w naturalnych domowych warunkach.
Bardzo cieszę się, gdy do zdjęć zapraszacie także swoich rodziców. To niesamowity obraz i pamiątka na całe życie, zwłaszcza dla najmłodszego bohatera zdjęć. Obejrzycie sesję Krzysia z najważniejszymi kobietami jego życia (przynajmniej w dzieciństwie ;).

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Pomimo iż starsze pokolenie często nie chce być na fotografiach, bardzo się cieszę, że namawiacie skutecznie swoich najbliższych do udziału w sesji zdjęciowej. 

Wielopokoleniowa sesja noworodkowa lifestyle

Gdy przed obiektywem goszczę więcej niż dwa pokolenia, to wiem, że zadzieje się coś wyjątkowego. Dlaczego? Ponieważ najpiękniejsza pamiątka powstanie w zupełnie innym wymiarze. Jestem przekonana, że właśnie dzięki tym zapisanym momentom, najmłodsi będą mieli wyjątkowy obraz swoich babć i dziadków. Taki, który tętni w sercu dzięki fotografiom. Zatem może pomyślicie o zaproszeniu swoich rodziców na sesję?

Jak zatem wygląda sesja lifestyle z osobami starszymi? Tak samo jak zawsze:) Osoby starsze trzeba jednak potraktować z pewną dozą wyrozumiałości. Nie wszyscy lubią zdjęcia, często występuje skrępowanie, osoby starsze nie chcą skupiać na sobie fotograficznej uwagi. Natomiast są to często osobowości, które potrzebują wysłuchania i to jest wspaniały moment na budowanie relacji i zaufania. Dlatego staram się dyskretnie fotografować, aby w rezultacie zatrzymać bardzo emocjonalne momenty. W przypadku babci Krzysia było od początku jednak inaczej- babcia zakochana po uszy we wnuczku zdawała się w ogóle nie przejmować moją obecnością i skupiała się przede wszystkim na nim. Dla fotografa to sytuacja idealna, ponieważ sesja toczyła się swobodnie i bez skrępowania.

To już druga część sesji noworodkowej Krzysia

Jako, że realizowałam 80 zdjęciowy pakiet „Dzień z życia rodziny” zdjęć powstało bardzo dużo. Dlatego też podzieliłam materiał na dwie częsci. Pierwszą opowieść o Mamie i Krzysiu znajdziecie tu. Natomiast w tej części postanowiłam skupić się na wielopokoleniowej miłości. 

Zapraszam serdecznie na mój instagram! Bądź na bieżąco, także z moimi prywatnymi wydarzeniami.

 

____

Sesja noworodkowa lifestyle Warszawa

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.