fbpx

Gdy rodzina się powiększa…

Sesja w domu to idealna opcja! Bez wychodzenia na zewnątrz, w najpiękniejszym, bo Waszym rodzinnym otoczeniu. Te chwile już nigdy się nie powtórzą, dlatego pozwól podejść mi bliżej i sfotografować Wasze szczęście!

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Naturalne zdjęcia, pełne emocji, prawdy i ulotnych momentów!

Taka jest moja fotografia rodzinna. A sesja w domu to jedna z piękniejszych historii jaką można zatrzymać w kadrze.

I choć oczywiste jest, że sesja noworodkowa może przybierać różne scenariuszem to jedno jest pewne! Te chwile to jeden z piękniejszym momentów Waszego życia! Nie przejmuj się wiec drobiazgami – remontem w mieszkaniu, zbędnymi kilogramami po ciąży, czy bałaganem! Wynajmując fotografa, zatrudniasz specjalistę, któremu również zależy na efekcie końcowym. 

Dobry fotograf zadba o to, byście wyglądali fantastycznie! Nawet po nieprzespanej nocy. Jak to zrobi? Mogę mówić za siebie – u mnie zamiast photoshopa otrzymasz dawkę ciepła i wsparcia, a także czujne oko, które wyłapie ulotne i piękne momenty! One są, nawet gdy ich nie dostrzegasz! Wydaje Ci się, że Twoje starsze dziecko, za bardzo szaleje? Nic bardziej mylnego! Ono takie jest, to jest czas gdy możecie odrzucić wszelkie zasady, sztuczne pozy i być po prostu sobą. Do tego zawsze dążę!
Taką chciałabym opowiedzieć historię o Tobie i Twojej rodzinie.

Sesja noworodkowa może odbyć się w Waszym domu lub w plenerze. Nie mam żadnych wymagań odnośnie wieku maluszka, ale wiedz jedno. Im wcześniej się spotkamy, tym sesja przebiegnie bardziej płynnie. Dzieci powyżej miesiąca miewają już swoje gorsze dni, więcej płaczą i są bardziej czujne na otaczający świat. Może też pojawić się trądzik niemowlęcy. Polecam więc, aby sesję noworodkową wykonać do 3 tygodni życia maluszka.

Po więcej zdjęć zajrzyj na mój Instagram oraz zajrzyj koniecznie do mojej oferty

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.