fbpx

Sesja rodzinna na plaży

Warszawa

To już nasze piąte spotkanie! To największe wyróżnienie fotografować powracających Klientów. Za każdym razem jestem szczęśliwa, gdy robię coś pięknego dla innych. Tym razem sesja rodzinna Agaty odbyła się nad Wisłą.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Agata ostatnio napisała recenzję o naszej współpracy podczas sesji rodzinnych. Cały czas nie mogę uwierzyć, jak wspaniałych ludzi do siebie przyciągam. Taka praca płynąca z pasji, w dodatku z dobrymi ludźmi obok, to wielka przyjemność!

Przeczytajcie sami:
“Marika od 5 lat uwiecznia najważniejsze i najpiękniejsze momenty z życia naszej rodziny. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł to robić ktoś inny. Każda sesja ma swój niepowtarzalny charakter i klimat. Wszystko to zasługa jej autorki. Marika to pełen pasji profesjonalista, który pozwala przed obiektywem poczuć się swobodnie i naturalnie, stojąc niejako “z boku” i łapiąc emocje, uśmiechy, drobne gesty. Tak powstają magiczne obrazy z pozoru zwykłych chwil. Marika, dziękujemy za wzruszenia, których nam i naszym bliskim dostarcza Twoja praca :* Polecamy gorąco!”

Kiedy 6 lat temu zrobiłam sesję w ciąży dwóm moim przyjaciółkom, znalazło się niemal od razu kilku chętnych, którzy chcieli, bym wykonała dla nich również takie sesje. Wtedy jeszcze nie miałam w ogóle pojęcia, że fotografią zajmę się zawodowo, jednak był to dla mnie moment przełomowy. Dziś wiem, że decyzja o założeniu firmy i zajęciu się fotografowaniem na pełny etat to był świetny krok, ponieważ nic nie przyniosło mi w życiu zawodowym takiej radości, jak uwiecznianie szczęścia innych. 

Towarzyszenie Wam w najważniejszych momentach, chwytanie emocji i Waszych spojrzeń, dawanie radości i uśmiechu to tylko część walorów. Najważniejszym z nich jest jednak to, że dzięki takiej sesji pojawia się przestrzeń dla rodzinnych przeżyć, które w trakcie rodzicielstwa często bywają odkładane na bok na rzecz obowiązków. Albo nie są kompletnie przez Was dostrzegane. Zatrzymanie uśmiechu i przytulenia Waszego dziecka na fotografii, to coś co zostanie z Wami na lata i przypomni Wam beztroskie chwile.  

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.