fbpx

Dzień chrztu Ani, Warszawa

To nasze kolejne spotkanie. Tym razem fotografowałam chrzest Ani i przyjęcie, które odbyło się po ceremonii. Jeśli szukasz naturalnych i emocjonalnych zdjęć z ważnej uroczystości, zależy Ci by fotograf subtelnie i dyskretnie uwiecznił ważne momenty,
śmiało pytaj o termin.

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Pastelowe kolory, piękne wnętrza, przepyszne słodkości i kolorowe dekoracje. To wszystko dodaje zdjęciom wspaniałego klimatu, bez dwóch zdań. Nic jednak po tym, gdy zabraknie emocji w Was i waszych bliskich. Tutaj zagrało wszystko!

Jakim jestem fotografem podczas uroczystości reportażowych?

Fotograf na chrzest, który obserwuje

Tak właśnie działam podczas reportażu. Chrzest w kościele wiążę się z dyskretnymi spojrzeniami, ciągłą obserwacją i wyłapywaniem drobnych, pięknych gestów. Podczas zdjęć w domu, gdy przygotowujecie malucha na ten ważny dzień dzieje się tyle wspaniałych, spontanicznych momentów. To jest również idealna przestrzeń dla mnie do obserwowania i fotografowania. Rzadko kiedy ustawiam ludzi do zdjęć, a raczej przewiduję i wychwytuję to, co zastanę. Dlatego uwielbiam, gdy rozmawiacie z maluszkami, gdy uśmiechacie się i jesteście zaangażowani. To przekłada się na wspaniałą fotografię, a jednocześnie nie jest tak stresujące, jak sztywne pozowanie do zdjęć.

Naturalna fotografia na lata

Przykładam ogromną wagę do tego, by moje zdjęcia były naturalne i ponadczasowe. Oprócz spontanicznych kadrów, możecie śmiało zainicjować zdjęcia bardziej pozowane z najbliższymi. Pomimo iż reportaż to głównie swobodne i nieustawiane kadry, to jestem zdania, że kilka ujęć z najbliższymi w takiej formie to klasyka, które cieszy oko i ramki Waszych dziadków:)  Ogólny charakter mojego reportażu, to emocje i naturalność, więc nawet i te ustawiane fotografie staram się uchwycić właśnie w momencie czułego spojrzenia na dziecko, wnuczka, czy szczerego uścisku. Jeśli szukasz takiego fotografa na chrzest, to trafiłaś idealnie.

Bądźcie blisko

To zdanie kluczowe dla Was. Czy to podczas reportażu w kościele, w domu, czy plenerze- bądźcie dla siebie, przytulajcie, patrzcie na dzieci i siebie nawzajem. Wybaczcie tego dnia to co złe, zapomnijcie o obowiązkach i pozwólcie na te dobre emocje. Uwierzcie, że bez Waszego zaangażowania, trudno o wydobycie emocji. Bądźcie na 100% dla siebie, wtedy Wasz reportaż to będzie po prostu magia!

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.