fbpx

Kierunek plaża!

Wiosną i latem, ale i wczesną jesienią sesja na plaży to idealny pomysł. Miękki piasek, wiatr i dzika przyroda dookoła to coś, co jest niewątpliwym atutem mojego ulubionego pleneru w Warszawie. Tak, to miejsce jest jeszcze na terenach miasta!

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Sesja na plaży to mój mały kompromis na życie w samym centrum Polski. W Warszawie ciężko znaleźć ustronne dzikie plenery, a dojazd do łąk wiąże się z korkami i totalnie mnie zniechęca. To miejsce to moje ulubione! Zanim dotrzemy do plaży mijam obszar z wyjątkową, unikalną roślinnością. To znakomity teren do plenerów o każdej porze roku. Zmienność przyrody to zdecydowany atut tego miejsca, co sprzyja zróżnicowanym i ciekawym zdjęciom.

To co uwielbiam w sesjach na plaży to fakt, że paleta barw należy do moich ulubionych. Obracamy się naturalnej kolorystyce tła, dzięki czemu powstają sielskie kadry i to dosłownie jeszcze w Warszawie. Możemy pozostać na terenach zielonych, bo dojście do plaży od parkingu zajmie nam około 7 minut. Warto zabrać coś na komary zwłaszcza latem:)

Dodatkowo zobacz jak wspaniale białe ubrania rozświetlają zdjęcie. Żadne kolory nie odwracają uwagi od tego co najważniejsze. Nie bój się białych ubrań, a gdy Twoja sesja odbędzie się na plaży to jasne odcienie dodadzą zdjęciom świeżości.

Na mojej stronie możesz obejrzeć inne sesje z plaży i terenów pobliskich. Zajrzyj koniecznie: tu oraz tu.

Sesja na plaży Warszawa

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.