fbpx
sesja-niemowlęca-w-domu-warszawa

Gdy nie zdążysz zrobić sesji noworodkowej…

Możesz śmiało skorzystać z sesji w domu, gdy Twój skarb trochę podrośnie. Już za nami te czasy, gdy sesja niemowlęca była niemożliwa, ponieważ fotografowie chcieli fotografować dzieci siedzące. Jak więc wygląda takie spotkanie w Waszym domu z niemowlakiem?

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

sesja-niemowlęca-domowa-warszawa
sesja-niemowlęca-w-domu
fotograf-rodzinny-warszawa
fotograf-rodzinny-warszawa
sesja-rodzinna-lifestyle-warszawa
pokój-dla-chłopca
sesja-w-domu-warszawa
sesja-niemowlęca-lifestyle
fotograf-rodzinny-warszawa
sesja-rodzinna-lifestyle-warszawa
sesja-z-dojazdem-do-domu
sesja-niemowlęca-lifestyle
sesja-niemowlęca-lifestyle-warszawa
karmienie-piersią
Zobacz więcej

Sesja niemowlęca – wiek nie ma znaczenia!

Każdy dzień Waszego dziecka jest wart zatrzymania na fotografii! To już zamierzchłe czasy, gdy na rynku byli tylko studyjni fotografowie, którzy preferują przed obiektywem dzieci w określonym wieku. Z pewnością jest to zrozumiałe z punktu widzenia układanych zdjęć. W pewnym wieku, dzieci po prostu nie odtworzą danego zdjęcia. Jednak dla mnie każdy czas jest dobry na zdjęcia i nigdy nie odmówiłabym sesji z powodu nieodpowiedniego wieku dziecka. Przede wszystkim nie nigdy nie odpowiadała forma zdjęć studyjnych, pozowanych, dlatego skupiłam się na sesjach w centrum Waszego życia. W Waszym domu. A jest to bez wątpienia fotografia idealna w każdym momencie Waszego życia. 

Rodzinna opowieść o Waszej codzienności

Chwile codzienności, zabawy, bliskości – to wszystko chcę opowiedzieć poprzez fotografie. Dlatego na sesję z niemowlakiem nie ma potrzeby specjalnie się przygotowywać. Jednak możesz zrobić coś bardzo ważnego. Przede wszystkim odpuścić wyobrażenia i być „tu i teraz” ze swoim dzieckiem. Przed sesją
w domu zastanów się, co lubi Wasze dziecko, jakie zabawy bez zabawek można wykorzystać. Znam cały wachlarz zabaw, mam mnóstwo pomysłów, jednak zależy mi przede wszystkim na tym, by zatrzymać to, co jest „Wasze”. Ponadto, to Wy-Rodzice wiecie najlepiej co się sprawdzi, co wywoła uśmiech i zaciekawienie.

Ulubiona książka, samolocik, tulenie, łaskotki. Te wszystkie propozycje pięknie wyglądają na zdjęciach i z pewnością sprawią, że będziecie blisko siebie. Spowodują, że zapomnicie o tym, że jesteście fotografowani, a ponadto Wasz maluch będzie szczęśliwy. To jedna z ważniejszych zasad na moich sesjach – emocje, naturalność, bliskość i prawda. Dlatego poproszę Cię, byście patrzyli przede wszystkim na siebie nawzajem.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.