fbpx

Sesja podczas warsztatów fotografii rodzinnej lifestyle

Tę cudowną mamę z dwójką rozbrykanych synków miałam przyjemność fotografować podczas mojej drugiej edycji warsztatów. Tak właśnie wygląda domowa sesja rodzinna lifestyle, która w moim wykonaniu przebiega spontanicznie i zawsze w rytmie dzieci. Zapraszam do fotorelacji!

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

           Każda rodzina jest inna, dlatego to co wydarzy się na sesji nigdy nie jest planowane. To główna zasada tego jak wygląda sesja rodzinna lifestyle i tego uczę moje kursantki. Każdy członek rodziny ma przestrzeń dla naturalności i swobody. W towarzystwie Jaśka i Julka nie było czasu na postój, płacz czy nudę. Energia, mnóstwo pomysłów i wśród nich ja, biegająca z aparatem i łapiąca ten wulkan emocji w kadrze.

Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle – jak wyglądają?

Sesja podczas warsztatów ma nieco inny charakter, ponieważ z różni się kilkoma szczegółami. Przede wszystkim fotografuje kilku fotografów, więc fotografowana rodzina i dzieci mogą czuć się mocniej skrępowani, niż podczas tradycyjnej sesji. Przestrzeń mieszkań jest zazwyczaj ograniczona, zatem i my, fotografowie musimy się bardziej gimnastykować 🙂 Ale jeśli w takich warunkach zrobicie świetne ujęcia, to jest to już wspaniały początek do fotografowania częściej w domach Klientów.
 

 Podczas moich sesji lifestyle, jak i podczas warsztatów staram się być głównie cichym obserwatorem i zatrzymać na zdjęciu to, co spontaniczne, ulotne i często dla Was niedostrzegalne.
Wasz uśmiech, gdy przejrzycie się na moich zdjęciach jest najlepszą nagrodą!  Jestem pewna, że dla każdej mamy takie zdjęcia to przepiękna pamiątka na całe życie. Dlatego tak mocno staram się zatrzymać emocjonalne zdjęcia w kadrze.

Jeśli chcesz poznać tajniki mojej pracy, zobaczyć jak wygląda moja sesja rodzinna i nauczyć się wykonywać naturalne kadry pełne emocji, zajrzyj tutaj by dowiedzieć się więcej o moich warsztatach fotografii rodzinnej lifestyle: https://marikawronska.pl/warsztaty/

 

Zajrzyjcie koniecznie do dziewczyn, uczestniczek warsztatów, Dominika i Magda. Trzecia kursantka Ola uczyła się fotografii rodzinnej lifestyle dla siebie.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.