fbpx

Jesienna sesja ciążowa, Warszawa

Jesienna sesja w plenerze, która miała miejsce w listopadzie! Uwierzycie? Miesiąc tak nie lubiany jest mocno nie doceniany w fotografii. Sami zobaczcie, jakie kolory złapaliśmy podczas sesji ciążowej w Warszawie.

 

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Zdjęcia jesienią mają dla mnie wiele walorów. Nawet ta sesja jesienna w plenerze wykonana w połowie listopada! Sami zobaczcie jakie piękne tło namalowała nam natura.

Kolory jesienią należą do moich ulubionych, dlatego tak chętnie spotykam się z Wami w plenerze także o tej porze roku. Zdecydowanym atutem jesiennych plenerów jest słońce, które jest już niżej niż latem i pozwala nam dłużej cieszyć się z idealnego światła. Do tego ciepłe barwy natury i plener jesienią będzie pięknym obrazkiem.

Zdecydowanym atutem jest jesienna stylistyka, która ma w sobie wszystko to, co uwielbiam! Płaszcze, swetry, kwieciste sukienki, kraciaste koszule, kapelusze, buty za kostkę! I te bajeczne kolory ziemi! Dosłownie same plusy:) Dlatego nie bójcie się tego, że może być chłodniej,
bo ubrania jesienne są niezwykle fotogeniczne! Pamiętaj o tym, że jeśli pojawią się dylematy w kwestii wybrania ubrania na sesję, służę zawsze radą i pomocą. Śmiało wyślij do mnie zdjęcie swoich propozycji, a na pewno doradzę. Wszystko po to, by Wasz strój był spójny dla całej rodziny, zgrał się z porą roku oraz nie odwracał uwagi od tego co najważniejsze – czyli Was i Waszych emocji.

Dlaczego warto spotkać się ze mną na sesji rodzinnej?  Bo moją najważniejszą zasadą jest fotografowanie bez pozowania. By zatrzymać wspólne chwile, bez pośpiechu, pełne emocji i prawdy o Was .Takie są moje sesje rodzinne, ponieważ dbam o to, by zatrzymać to, czego sami nie jesteście w stanie dostrzec. Dlatego moje zdjęcia to przede wszystkim Wasze rodzinne momenty, pełne bliskości, ciepła i naturalnych emocji.

 Zajrzyj koniecznie do innej sesji rodzinnej w jesiennych kolorach i przekonaj się jak cudowny może być plener o tej porze roku: https://marikawronska.pl/naturalna-fotografia-ciazowa-warszawa-2/.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.