fbpx

Witaj w domu, czyli pierwsze zdjęcia z noworodkiem

Jeśli zbliża się Twoja pierwsza sesja i to w dodatku z takim maluszkiem, to musisz wiedzieć jedno! Bez stresu! Sesja noworodkowa w domu jest jedną z łatwiejszych… Niemożliwe? A jednak. Jak się przygotować? Jak podejść do tego wydarzenia, aby efekt był najpiękniejszy?

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Dom, najlepsze miejsce na sesję

 Sesja noworodkowa w domu jest pełna prawdy i emocji. To Wasze miejsce, Wasze cztery ściany. A historia właśnie się dzieje. Zostaliście rodzicami! Wiem doskonale ile wrażeń i emocji przeżyliście w ostatnim czasie. I choć pierwsze dni w nowej roli mogą wydawać się trudne, zagmatwane i pełne nowości, wiedz że mam doświadczenie i sfotografowałam już setki takich maluszków. Pomogę w przebiegu zdjęć, aby przebiegła ona sprawnie z najlepszym efektem. Dlatego stres na bok! 🙂 To Wasz czas, kiedy możecie się zatrzymać, nacieszyć się sobą, a ja zadbam by efekt końcowy był najpiękniejszy.

Jako fotograf działam na sesjach, wykonując to co działa i sprawdza się najlepiej. Jestem z Wami po to, by zatrzymać najpiękniejsze chwile. Wiem, że po porodzie i pobycie w szpitalu, to  domu czujecie się bezpiecznie i komfortowo. Nie martw się rytmem dnia dziecka, ponieważ właśnie tu- w Waszych 4 ścianach- masz wszystko pod ręką i dostosujemy się do potrzeb maleństwa. Jak widzisz na zdjęciach- złapiemy być może czas drzemki i czuwania. Bez planu, bo to opowieść o Was. Niepowtarzalna i pełna emocji!

Jak zachowywać się podczas zdjęć?

To co jest ogromnym plusem sesji w domu to fakt, że nie musicie nic udawać, czy kreować. Zostaliście rodzicami, a to najpiękniejszy argument za tym, by zatrzymać te wspaniałe chwile. Bardzo lubię być z Wami, rozmawiać podczas spotkania, a zdjęcia robię w międzyczasie, gdy Was obserwuję. Wtedy powstają najpiękniejsze kadry. Jeśli będziecie potrzebować sugestii i rady, to wiedzcie, że zawsze czuwam nad przebiegiem zdjęć. Jednocześnie wiem, że spontaniczne i emocjonalne ujęcia są tymi, które lubicie najbardziej. Ten uśmiech maluszka, ziewnięcie, pierwsze spojrzenia. Zatem bądźcie dla siebie na 100%, a ja będę czujna by wyłapać wszystkie drobne i większe gesty.

Po porodzie nie czuję się kobieco

Każdy poród jest inny. Jest wyczerpanie, huśtawka nastrojów a kilogramy nie spadły tak szybko, jakbyś chciała. Być może obawiasz się zdjęć właśnie pod tym kątem, bo chciałabyś wyglądać lepiej, a odkąd jesteś mamą nie masz nawet kiedy porządnie spojrzeć w lustro. Wiem, pamiętam ten czas, dlatego wiedz o tym, że masz w mojej osobie przyjaciela. Pomogę sprawić byś poczuła się na sesji dobrze, ponieważ skupię się na tym co w Tobie najpiękniejsze. Możesz mieć pewność, którą ja mam po odwiedzeniu setek świeżoupieczonych mam- masz coś, co lśni i błyszczy i jest nie do powtórzenia w innym momencie. Ten blask w oczach, duma i rodząca się więź i miłość! To jest najważniejsze i najbardziej fotogeniczne. Dlatego, na ile to tylko możliwe- skoncentruj się na swoim maleństwie. Noś je, przytulaj i bądź tu i teraz. Wtedy nie ma miejsca na nieudane kadry.

To jak? Kiedy mogę wykonać dla Ciebie sesję noworodkową?

________

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.