fbpx

Sesja lifestyle w plenerze, Warszawa

Jak wygląda sesja rodzinna lifestyle w plenerze? Zobaczcie sami! To emocje, Wasz rodzinny czas i wreszcie przestrzeń na to, by się zatrzymać, docenić bycie razem. Będziecie zaskoczeni jak pięknie i szczęśliwie wyglądacie! Ta sesja to kwintesencja tego, co uwielbiam fotografować!

Kliknij w miniaturkę, by zobaczyć zdjęcie w powiększeniu:

Zobacz więcej

Moje motto w fotografii to zatrzymać Wasze naturalne piękno i pokazać Wam to, czego sami nie jesteście w stanie dostrzec. Jak to rozumiem?

 Jestem mamą i doskonale wiem, jak wygląda macierzyństwo zwłaszcza na początku. Oprócz tego, że jest to czas pięknych emocji to doskonale wiem, że bycie mamą to wachlarz pełen różnych innych stanów. Doskonale rozumiem, że jesteś zmęczona, czasem zdenerwowana i brakuje Ci wytchnienia. Wtedy na hasło sesja rodzinna pomyślisz „teraz? kiedy jestem taka zmęczona? Tylko nie to!”

To właśnie sesja rodzinna jest takim momentem, kiedy możesz zatrzymać się na chwilę. Wiedz, że właśnie jestem od tego by pokazać Ci tę jasną stronę macierzyństwa, pokazać Ci jak jesteś szczęśliwa, mimo iż czasem o tym zapominasz. Wiem, jak jest 🙂 Daj się porwać chwili i chodź ze mną na sesję rodzinną w plenerze, która tak jak ta jest sesją lifestyle. Co to oznacza?

Jest to całkowicie naturalna i spontaniczna sesja, z naciskiem na zabawę i czas spędzony razem. Jestem wtedy tylko cichym obserwatorem Waszych rodzinnych chwil. Dzieci są nieskrępowane i Wy również, ponieważ nic nie narzucam. Po prostu jestem! Ale spokojnie! Jeśli będziesz potrzebowała naprowadzenia, chętnie pomogę. Wiedz jednak, że sesja rodzinna w plenerze w moim wykonaniu to właśnie swoboda, naturalne kadry i emocje. Tak piękne, że będziesz może zaskoczona, jak jesteś wspaniałą, kochającą mamą!

Zajrzyj również tutaj  oraz na mój Instagram po więcej moich opowieści na temat tego, jak pracuję.

Treści na stronie są chronione prawem autorskim -
jeśli są tu informacje, których z jakiegoś powodu potrzebujesz, napisz do mnie.

    

Copyright 2014-2023 Marika Wrońska. Designed with love by SHABLON.